Torium Günlük Kiralık Daire

19 Eki 2018

Torium Günlük Kiralık Daire

Torium Günlük Kiralık Daire

İstanbul, Esenyurt ilçesinde bulunan Torium, günlük kiralık daire yoğunluğunun yaşandığı bir bölgedir. Yerli ve yabancı turistler, komşu şehirlerden, ilçelerden gelen kişiler günü birlik işleri için ya da sadece bir gece uyumak için gerekli olan konaklama ihtiyacını otel yerine günlük daire kiralayarak karşılıyor. Dünyanın birçok ülkesinde çok yaygın olan birkaç saatlik ya da bir günlük kiralık daire hizmeti, ülkemizde son yıllarda ivme kazanmış ve benimsenmiştir. Torium günlük kiralık daire talepleri, ülkemizdeki yoğunluğu işaret ediyor. Kiralık daire ihtiyacının artması ve bu sistemin kısa sürede benimsenmesinin ana nedeni otellerin çok yüksek ücretlerle hizmet vermesidir. İnsanlar, oteldeki soğuk ve yüksek ücretli konaklama yerine ev rahatlığını yaşatan, sıcacık yuva hissi veren günlük kiralık daireleri tercih ediyorlar.

Torium Eşyalı Kiralık Daire

Torium günlük kiralık ev seçeneklerini incelediğimizde karşımıza birbirinden farklı seviyelerde ve büyüklükte yüzlerce ev çıkıyor. Eşyalı günlük kiralık daire fırsatı sunan bu evler, dekorasyonuyla da beğeni topluyor. Aradığınız her şeyi bulabileceğiniz lüks, full kapasite evler ya da daha minimal ve sade döşenmiş konforlu evler bulabilirsiniz. Bu noktada her kiracının dilediği evi bulabileceğini söylemek mümkündür. Kiralayacağınız evin şehir yaşamına yakın noktalarda olduğunu belirtmek isteriz. Agora Suit, sizlere sunacağı evlerle alışveriş merkezi, banka, metro, kafe – restoran, hastane ve resmi kurumlara yakın olmanızı sağlıyor. Gürültüden uzak, güvenli, temiz, konforlu ve donanımlı kiralık evlerimizde, eşsiz bir deneyim yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz.

 

Agora Suit Daireleri Hakkında Daha Detaylı Bilgi Almak İçin agorasuit.com Tıklayın!

 

Esenyurt Günlük Kiralık Ev

 

Torium Günlük Kiralık Daire Fiyatları

Kiralık daire piyasası şehir, ilçe ve evlerin özellikleri odağında farklı piyasalara sahip olabiliyor. Torium günlük kiralık daire fiyatları bu kapsamda çok ideal seviyelerde kiracılarını bekliyor. Stüdyo daire, rezidans, 1+1, 2+1, 3+1 ve çok daha fazlasını Torium günlük kiralık daire piyasasında görebilirsiniz. Bir günlük ödeyeceğiniz kira ücretleriyle kendi evinizdeki rahatlığı bulacağınızı unutmayın. Otellere çok daha fazlasını ödeyip rahatsız bir konaklama yapacağınıza kendi eviniz gibi hissedeceğiniz eşyalı daireleri cüzi ücretlerle kiralamanızı öneririz. Güvenilir ve konforlu kiralık daire deneyimini yaşamanız için sizleri Agora Suit hizmetlerinden yararlanmaya davet ediyoruz.  

 

Avcılar Metrobüsün Hemen Yanında Bulunan Torium günlük evleri için 7/24 Hizmetinizdeyiz. Rezervasyon ve Bilgi İçin Hemen agorasuit.com/iletisim Tıklayın!

Kategoriler

Son Haberler