Neden Agora Suit?

27 Ara 2019

Neden Agora Suit?

Günlük Kiralık Daire: Neden Agora Suit?

İstanbul gibi metropol şehirlerde emlak sektörü yılın her günü hareketli bir tempoya sahiptir. Tüm dünyada günlük, haftalık, aylık ve yıllık kiralık daire hizmetleri verilir. Agora Suit, sadece İstanbul ya da ülke genelinde değil dünya genelinde emlak sektörünü takip eden ve sistemli hizmetler veren bir faaliyet ağına sahiptir. İstanbul günlük kiralık daire arayışı içerisinde olan her birey ya da grup, Agora Suit farkıyla bütçesine göre kiralık daire bulabiliyor. Agora Suit’in süreç içerisinde kiracılara çözümcü yaklaşımlar sunması, istenilen özelliklerde dairelere sahip geniş bir günlük kiralık daire yelpazesine sahip olması ve geniş fiyat aralığı sunması tercih edilmesindeki en önemli etkenlerdir. Agora Suit’in müşterilerine verdiği gelişmiş emlak hizmeti her geçen gün daha ideal seviyelere ulaşıyor, memnun müşterilerin çoğalmasını sağlıyor.      

 

Agora Suit Daire Seçenekleri

İstanbul günlük kiralık daire ihtiyacı doğduğunda dairelerin konumu, büyüklüğü gibi birçok seçenek müşterilere sunuluyor. Agora Suit ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren istediğiniz yapıda bir kiralık daire mutlaka bulabilirsiniz. Şirketin alanında uzman personelleri, eğitimli emlak danışmanları, günlük kiralık daire seçenekleriyle ilgili bir portföy sunarak seçim yapmayı kolaylaştırıyor. Dairelerin konumundan ulaşımına kadar her detay bu aşamada sizlere aktarılıyor. İstanbul’da stüdyo daire 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 başta olmak üzere farklı büyüklüklerde yüzlerce eşyalı günlük kiralık daire, Agora Suit temsilciliğinde kiraya veriliyor.     

 

Agora Suit Daire Özellikleri

Agora Suit, bünyesinde yer alan tüm günlük kiralık daireler, kendi içinde spesifik özelliklere sahiptir. Dairelerin hepsi eşyalı olarak kiralanıyor. Eşyalı günlük kiralık daire denince akıllarda hijyen eksikliği geliyor ancak Agora Suit, bu konuda profesyonel bir hizmet veriyor. Daireler düzenli temizleniyor ve her kiracı temiz daireye giriş yapıyor. Genel çerçevede İstanbul günlük kiralık daire özellikleri şöyledir:

 • Günlük dairelerin her biri temizleniyor. Bu temizlikte ev tekstil ürünleri düzenli değiştiriliyor.
 • Daireler düzenli havalandırılarak temiz bir hava akışına hazır hale getiriliyor. Daireler boşken dahi düzenli temizlik hizmeti gerçekleştiriliyor.
 • Günlük kiralık daire hizmeti kapsamında teknik alt yapı desteği sunuluyor.
 • Dairelerde klima, doğal gaz, yerden ısıtma gibi farklı ve gelişmiş ısıtma sistemleri kullanılıyor.
 • Her dairede diafon, görüntülü sistem gibi dışarıdan gelen kişileri kapıyı açmadan sorgulayacak sistemler kuruludur.
 • Dairelerin bulunduğu siteler ulaşım yönünden çok caziptir. Tüm toplu taşıma duraklarına yakındır.
 • Dairelerin günlük kiralık olması site temizliği, site görevlisi, site güvenliği açısından zayıf olduğu anlamına gelmez. Kiracılar dairelerde huzurla, güvenle konaklama fırsatı bulabiliyor.   

 

Odalarımız Hakkında Daha Detaylı Bilgi Almak İçin agorasuit.com/odalar Tıklayın!

 

Esenyurt Günlük Kiralık Ev

 

Günlük Kiralık Daire Avantajları

 • Günlük kiralık daire tutmak otel tutmaktan çok daha avantajlıdır. Oteller gecelik yüksek ücretler alırken, günlük evler oldukça ekonomiktir.
 • Otellerde kişi başı ücret ödenirken İstanbul günlük kiralık daire sektöründe tutulan dairede istenilen sayıda kişi rahatlıkla kalabiliyor.
 • Agora Suit, günlük dairelerinin hepsinde yüksek konfora özen gösteriyor. Bu nedenle günlük kiralık dairelerde aranılan ev konforunu bulmak mümkündür.
 • Kiralık daire tutulduğunda kişiler yüzde yüz özgür ve rahat hisseder. Gerçek bir ev konforu hissi deneyimler.
 • İstanbul günlük kiralık daire anlamında her zaman en ekonomik seçenektir. İstenilen yerde tutulabilir. Ulaşım ve belli bir noktaya yakınlık önceden belirlenebilir.

 

Nasıl Rezervasyon Yaptırabilirim?

Agora Suit, günlük kiralık daire hizmetlerini oldukça pratik bir sistemde gerçekleştiriyor. Kiralık daire arayanlar Agora Suit’e ulaştığında web sitesinden ya da tek telefonla rezervasyon yaptırabiliyor. Agora Suit online rezervasyon ve iletişim numaraları 7/24 hizmet veriyor. Nasıl bir daireye ihtiyacınız olduğunu belirledikten sonra telefonla bize ulaşıp isteklerinizi, bütçenizi belirtip en uygun daireyi bulmamıza yardımcı olabilir ya da doğrudan online rezervasyon sayfamızdan ihtiyaç duyduğunuz daire özelliklerini giriş yaparak çıkan sonuçlardan dilediğiniz daireyi kiralayabilirsiniz. Her iki yöntemde de işleminiz çok kısa sürede tamamlanır. Konforlu, güvenli ve ekonomik bir konaklama için web sitemiz 7/24 emrinize amade.

 

Rezervasyon ve Bilgi İçin Hemen agorasuit.com/iletisim Tıklayın!

Agora Suit Olarak Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Sizlere Teşekkür Ediyor ve iyi Konaklamalar Diliyoruz. 

Kategoriler

Son Haberler