BLOG

Günlük Kiralık Daireleri Polis Basar mı

Blog

Günlük Kiralık Daireleri Polis Basar mı 21Ağu

Günlük Kiralık Daireleri Polis Basar mı

Geçtiğimiz yıllarda yasa dışı çalışan bazı günlük kiralık daire işletmeleri polis tarafından baslmıştı. Bu nedenle misafirler şuan da bununla ilgili kuşku duymaktadırlar. Akıllardaki soru günlük kiralık daireleyi polis basar mı?

Basar veya basmaz... Bu kaldığınız konaklama tesisiyle alakalı bir durumdur. Yasadışı faaliyet gösteren her işletme polis baskınlarına maruz kalır. Ancak yasal düzenlemelere uygun, vergi kaydı bulunan işletmeler için böyle bir baskın söz konusu değildir.

Peki polis günlük kiralık dairelere neden gelir?

Günlük kiralık dairelerde kimlik bildirim sistemi kullanılmaya başlandıpından dolayı gelen her misafirin kimlik bilgileri emniyet kimlik bildirim sistemine girilmektedir. Şayet polis tarafından aranması olan bir vatandaş giriş yaparsa ifadesine başvurmak için emniyetten polisler gelebilirler. Bu kesinlikle bir baskın değildir. Yapılan işlem yolda yapılan polis çevirmesi, gbt sorgusu ile aynı işlemdir.

Peki Esenyurt günlük kiralık dairelerden hangisi bu açıdan güvenli?
Bu sorunun cevabı Agora Suit. Agora Suit açılışı için her türlü izne ve belgeye sahip bir Esenyurt günlük kiralık daire firmasıdır. Kuruluşundan beri hiçbir şekilde bir baskına maruz kalmamış ve kalmayacak olan tek günlük kiralık dairedir. Bu nedenle içiniz rahat bir şekilde Agora Suit'te kalabilirsiniz. 

Agora Suit aynı zamanda günlük kiralık daire konseptinden ziyade otel konseptiyle kurulmuş olan bir firmadır. Agora Suitte kalırken kendinizi 5 yıldızlı otelde hissedeceksiniz. Konumu itibariyle de rahat ulaşım imkanına sahipsiniz. İş gezilerinizde, bireysel olarak veya ailece tatillerinizde konaklayabilirsiniz.

WhatsApp ile iletişime geç