Günlük Kiralık Dairelerde Temizliğin Önemi

27 Eki 2020

Günlük Kiralık Dairelerde Temizliğin Önemi

Günlük Kiralık Dairelerde Hijyen

Günlük olarak kiralanan daireler seyahat eden ve birkaç gün tatil yapan kişiler için oldukça güzel bir seçenektir. Ev ortamı olması ve her türlü ihtiyacın bulunabilmesi ise büyük bir lüks sunuyor. Odalarda televizyon, koltuk, ocak, yatak, buzdolabı ve benzeri birçok kullanışlı eşya bulmak mümkündür. Evinizde hissedeceğiniz ve rahatlıkla zaman geçirebileceğiniz bu günlük kiralık daire oldukça uygun fiyatlarla müşterilerine sunulmaktadır.

Ancak birçok müşteri için bu dairelerin temizliği oldukça önemli bir konudur. Çoğu firmanın pek de önemsemediği bu konu müşterileri rahatsız edebiliyor. Ancak agora suit siz müşterilerine her zaman gereken önemi veriyor. Hem sağlığınız hem de rahatlık açısından tüm odalar adeta bir çiçek gibi temizlenerek yeni kiracısına hazırlanıyor.

Temizlik ve hijyenin Önemi

Daireler günlük olarak kiralandığı için bir müşteri en fazla birkaç gün kalmaktadır. Bu yüzden sürekli olarak farklı insanların konakladığı bu dairelerin temizliği oldukça önemlidir. Agora suit için bu durum büyük bir titizlikle yönetiliyor. Günlük kiralık dairelerin temizliği en ince ayrıntısına kadar sağlanıyor. Çünkü yeterince temizlenmediği taktirde birçok hastalığın kişiden kişiye geçmesi muhtemel olacaktır. Müşterilerin sağlığı ve rahatlığı için her daire boşaltılması durumunda ve müşterilerin isteği ile sürekli olarak temizlik yapılmalıdır.

İstanbul Günlük Konaklama 

Agora Suit'te Oda Temizliği Nasıl Yapılıyor?

Agora suit için temizliğin çok önemli olduğunda bahsettik. Peki, bu temizliğin nasıl yapıldığı ve diğer firmalardan farkı hakkında konuşalım. Günlük kiralık dairelerimizde yapılan temizliğin tüm ayrıntılarını şöyle sıralayabiliriz;

   - Mutfak temizliği

   - Yatak çarşaf temizliği

   - Banyo ve tuvalet temizliği

Tüm dairenin dezenfekte edilmesi ile birlikte baştan sona titiz bir çalışma yürütülmektedir. Temizlik için işinde profesyonel temizlik ekibi ile kontrollü ve planlı bir şekilde işlem sürdürülmektedir. Ayrıca temizlik malzemeleri için de en etkili ve siz değerli müşterilerin sağlığını ön planda tutun ürünler seçiliyor.

Doğru Adres Agora Suit

Doğru adres agora suit sloganı ile hizmete başladığımız bu yolda önceliğimiz uygun fiyat ile lüks suit sunmaktır. Daireler; aile suiti, lüks stüdyo, business room ve 2+ 1 lüks daire şeklinde sınıflandırılmıştır. Siz ve aileniz için en uygun olacağını düşündüğünüz daire seçebilir, rahatlığın ve temizliğin keyfine varabilirsiniz. Esenyurt Günlük Kiralık Daire aramaları arasında en üst sıralarda bulunan agora suit temiz, sağlıklı, rahat ve lüks konaklamayı sunmaktadır. Site üzerinde bulunan iletişim adresleri aracılığıyla iletişim sağlayabilirsiniz ve lüks daireleri en uygun fiyata kiralayabilirsiniz. Öncelik her zaman müşterilerin sağlığı ve daha temiz bir ortamda konaklamasıdır.

Rezervasyon için hemen 0530 515 20 36 Arayın veya agorasuit.com/iletisim Tıklayın!

Kategoriler

Son Haberler