Esenyurt’ta Konaklama

19 Eki 2021

Esenyurt’ta Konaklama

İstanbul ziyaretlerinizde her şeyin size özel olmasını ve aynı zamanda evinizin konforunu yaşamak istiyorsanız o zaman Agora Suite Hotel’in profesyonel ve sıcakkanlı hizmet sunduğu Esenyurt günlük kiralık daire birimine rezervasyon yaptırmalısınız.

Esenyurt’ta kalabileceğiniz günlük konaklayabileceğiniz en güzel ve en rahat günlük dairelere ulaşabilirsiniz.  Bu daireler de üç kişi kalabilirsiniz. Üstelik dairelerimiz de kalabilmeniz için kanunlar gereği kimlik bilgilerinizi bildirme zorunluluğu bulunmaktadır. Bununla birlikte ailelerin kalabilmesi için de oldukça uygundur dairelerimiz. Sizlerde yıldızlı otel rahatlığında Konaklayabilirsiniz. Üstelik ücretlerimizde de kişi başı ödeme yapmanıza gerek yoktur.

Esenyurt’ta Konaklama

Konaklama ücretlerini kişi başı yerine oda fiyatı olarak belirleyen Esenyurt günlük kiralık ev  hizmetlerinde farklı oda seçenekleri arasında sizin için en uygun olan oda seçeneğini seçebilirsiniz. İstanbul ziyaretlerinizin unutulmaz olmasını için Agora Suite Hotel’in sunduğu Esenyurt günlük kiralık daire hizmetlerinden yararlanmalısınız.

Aile konaklamalarına uygun olan Esenyurt günlük kiralık ev hizmetimizin en öne çıkan hizmetlerinin başında güvenlik gelmektedir. Kimlikli girişin mecburi olduğu tesisimizde aileler ve çocuklar güven içerisinde konaklayabilmektedir.

Ailelerin güvenlikleri kadar önemli olan bir diğer konu ise elbette ki konforlarıdır. Bu konunun ne kadar önemli olduğunu farkında olan Agora Suite Hotel, Esenyurt günlük kiralık daire seçenekleri arasında ailelere özel olarak dizayn ettiği aile odaları da bulunmaktadır.

Ailelerinin konaklamalarını konfor içerisinde gerçekleştirebilmeleri için double yatağının yanında yataklı kanepeler ile çocukların da konaklamalarını konforlu bir şekilde geçirmelerini sağlıyoruz. Esenyurt günlük kiralık ev hizmetimizin içerisinde sunmuş olduğumuz aile odalarımızda ferah odalar sunmanın yanında merkezi konumu ile ihtiyaçlarınızı kolay bir şekilde karşılayabilirsiniz.

Hareketli ve merkezi bir cadde de yer alan Esenyurt günlük kiralık daire hizmeti veren Agora Suite Hotel, iş yerlerine, cafelere ve market gibi gerekli alanlara son derece yakındır. Esenyurt günlük kiralık ev hizmetimizin bir diğer avantajı ise İstanbul toplu taşıma araçlarının tesisimizin tam olarak önünden geçmesidir. Eğer özel aracınız ile ziyaretinizi gerçekleştiriyorsanız o zaman 500 araca kadar kapasitesi bulunan kapalı otopark hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Otoparkımızda bulunana asansörler sayesinde de aracınızdan direkt olarak odanıza ulaşabilirsiniz.

Esenyurt günlük kiralık daire ihtiyacınızı en iyi hizmet ile karşılamak istiyorsanız o zaman doğru adresiniz Agora Suite Hotel olacaktır. Verdiği hizmetlerin başında 24 saat sıcak su ve internet hizmeti bulunan Esenyurt günlük kiralık ev hizmetleri içerisinde ücretsiz ikram içecekler de bulunmaktadır.

Kategoriler

Son Haberler