Esenyurt Hane Plus Günlük Kiralık Daire

18 Eki 2018

Esenyurt Hane Plus Günlük Kiralık Daire

Esenyurt Hane Plus Günlük Kiralık Daire

Esenyurt Hane Plus konut projesi, bölgenin önce gelen projelerinden biri olup içerisinde çok sayıda günlük kiralık hizmeti veren daire bulunuyor. Agora Suit tarafından yönetilen Esenyurt Hane Plus günlük kiralık daire işlemleri, yıl boyunca aktif kiracı ağırlanmasını sağlıyor. İstanbul’a başka şehirlerden ya da yurt dışından gelen binlerce insan otel yerine kişisel bir konfor yakalamak için daire kiralamayı tercih ediyor. Eşyalı günlük daire hizmeti sunan Hane Plus daireleri, Agora Suit’in özenli çalışmasıyla birlikte her daim temiz ve konforlu. Aile ya da birkaç kişilik arkadaş grubuyla otele yüksek ücretler ödemek yerine çok cüzi ücretler ödeyip bir dairede birkaç kişi kalmak her zaman daha konforlu, ekonomik ve huzurludur. Agora Suit, Esenyurt Hane Plus günlük kiralık daire hizmetlerinde isteğe bağlı daire seçenekleri sunarak ciddi anlamda ekonomik konaklama şansı veriyor.

Esenyurt Hane Plus Günlük Kiralık Daire Özellikleri

Esenyurt Hane Plus günlük kiralık ev özellikleri oldukça zengin: Daireler stüdyo daire, 1+1, 2+1 şeklinde artan bir oda hacmine ve belli ölçülere sahiptir. Her daire eşyalı şekilde kiralanıyor. Eşyalar temel kullanıma uygun olmakla birlikte son derece zevkli seçilmiştir. Agor Suit, günlük kiralık daireler için özel dekorasyon uygulamıştır. Dairelerde güvenlik başta olmak üzere teknik alt yapı ve iklimlendirme sistemleri aktif kullanılmıştır. Günlük daireden çok kendi evindeymiş hissi yaşayan kiracılar, memnuniyet dolu konaklama deneyimi yaşıyor. Esenyurt günlük kiralık daire seçenekleriyle öne çıkan bir bölge olduğundan, Agora Suit taleplere en kaliteli şekilde cevap verebilmek için büyük özen gösteriyor. Daireler her kiracıdan sonra temizleniyor, nevresimler değiştiriliyor, yeni kiracılara hazır hale getiriliyor. 

 

Agora Suit Daireleri Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin agorasuit.com/odalar Tıklayın!

 

Esenyurt Günlük Kiralık Ev

 

Esenyurt Hane Plus Günlük Kiralık Daire Fiyatları

Günlük kiralık daire fiyatları bölgeye, dairenin özelliklerine hatta bulunduğu siteye göre değişkenlik gösterebiliyor. Esenyurt Hane Plus günlük kiralık daire fiyatlarını incelediğimizde piyasaya göre özellikle de otellerde bir gece konaklamaya oranla çok cüzi ücretlerden oluştuğu görülüyor. Esenyurt, bu anlamda en uygun kira seviyelerine sahiptir. Agora Suit, Esenyurt Hane Plus günlük kiralık daire fiyatları ile kiracılarını memnun ediyor, tertemiz ve donanımlı bir evde yaşama şansı sunuyor.

 

Esenyurt Hane Plus'ta Günlük Kiralık Daire mi arıyorsun ?  

Esenyurt Günlük Kiralık Ev İhtiyaçlarınızda Agora Suite Olarak Değerli Müşterilerimiz için 7/24 Hizmet Vermekteyiz. Rezervasyon ve Bilgi İçin Hemen agorasuit.com/iletisim Tıklayın!

 İyi Konaklamalar Dileriz.

Kategoriler

Son Haberler