BLOG

Esenyurt Günlük Kiralık Dairelerin Cazip Yönleri

Blog

Esenyurt Günlük Kiralık Dairelerin Cazip Yönleri 21Ağu

Esenyurt Günlük Kiralık Dairelerin Cazip Yönleri

Esenyurt Günlük Kiralık Dairelerin Cazip Yönleri Nelerdir? Neden esenyurt günlük kiralık daireler tercih edilmektedir? 

Esenyurt günlük kiralık daireleri cazip kılan en önemli yönleri fiyatlarıdır. Bir otelde kalırken 1 kişi için ödenen ücretle Esenyrut günlük kiralık dairede 3 kişi kalabilir. Paranız cebinizde kalır. 1+0, 1+1 ve 2+1 daire imkanlarıyla birden fazla kişi bu dairelerde kalabilir. Çift olarak gelenler 1+0 tercih edebilecekleri gibi 1+1 de tercih edebilirler. 1+0 dairelerde mutfak mevcut değildir. Ancak diğer daire türlerinde mutfak mevcuttur. Dairesinde kendi yemeğini kendisi hazırlamak isteyenler 1+1 ve 2+1 daireleri tercih edebilirler.

İş gezisi için İstanbula gelen gruplar 2şerli 3erli olarak esenyurt günlük kiralık dairelerde kalabilirler. Özellikle fuar dönemleri çok rastlanan bir uygulamadır. Esenyurt günlük kiralık dairelerin CNR EXPO ve Tüyap fuar merkezine olan yakınlığı, şehir dışından gelenler için Agora Suit'i cazip kılmaktadır.

Agora Suit'e ulaşım nasıl sağlanabilir?
Agora Suit ulaşım kolaylığına sahip bir konumdadır. 76D, 142, 144A, 146, 146BA ve 147 İETT otobüs hatları Agora Suitin yanında geçmektedir. Agora Suit İncirtepe ve Fatih Mahallesi otobüs duraklarının arasında bulunmakta her iki durağa da 3 dk yürüyüş mesafesindedir. Ayrıca Avcılar Esenyurt güzergahında bulunan tüm minibüsler de Agora SUitin önünden geçmektedirler. Avcılar metrobüs durağına 15 dk, Haramidere Metrobüs Durağına ise 10 dk mesafededir.
Tüyap Fuar Merkezine 10 dk, CNR EXPO fuar merkezine ise 20 dk mesafededir. Yeni İstanbul Havalimanına en yakın yerleşim yerinde olup en kolay gidiş güzergahı üzerindedir.

WhatsApp ile iletişime geç