Esenyurt Günlük Kiralık Dairelerin Cazip Yönleri

21 Ağu 2019

Esenyurt Günlük Kiralık Dairelerin Cazip Yönleri

Esenyurt Günlük Kiralık Daireler Neden Tercih Ediliyor 

Esenyurt günlük kiralık daireleri cazip kılan en önemli yönleri fiyatlarıdır. Bir otelde 1 kişi için ödenen konaklama ücreti ile Esenyrut günlük kiralık dairede 3 kişi konaklayabilir. Paranız cebinizde kalır. 1+0, 1+1 ve 2+1 daire imkanlarıyla birden fazla kişi bu dairelerde kalabilir. Çift olarak gelenler 1+0 tercih edebilecekleri gibi 1+1 de tercih edebilirler. 1+0 dairelerde mutfak mevcut değildir. Ancak diğer daire türlerinde mutfak mevcuttur. Dairesinde kendi yemeğini kendisi hazırlamak isteyenler 1+1 ve 2+1 daireleri tercih edebilirler.

İş gezisi için İstanbula gelen gruplar 2şerli 3erli olarak esenyurt günlük kiralık dairelerde kalabilirler. Özellikle fuar dönemleri çok rastlanan bir uygulamadır. Esenyurt günlük kiralık daire CNR EXPO ve Tüyap fuar merkezine olan yakınlığı, şehir dışından gelenler için Agora Suit'i cazip kılmaktadır.

 

Esenyurt Günlük Kiralık Ev

 

Agora Suit Hakkında Daha Detaylı Bilgi Almak İçin agorasuit.com Tıklayın!

 

Agora Suit'e ulaşım nasıl?

Agora Suit ulaşım kolaylığına sahip bir konumdadır. 76D, 142, 144A, 146, 146BA ve 147 İETT otobüs hatları Agora Suitin yanında geçmektedir. Agora Suit İncirtepe ve Fatih Mahallesi otobüs duraklarının arasında bulunmakta her iki durağa da 3 dk yürüyüş mesafesindedir. Ayrıca Avcılar Esenyurt güzergahında bulunan tüm minibüsler de Agora Suitin önünden geçmektedir. Avcılar metrobüs durağına 15 dk, Haramidere Metrobüs Durağına ise 10 dk mesafededir.
Tüyap Fuar Merkezine 10 dk, CNR EXPO fuar merkezine ise 20 dk mesafededir. Yeni İstanbul Havalimanına en yakın yerleşim yerinde olup en kolay gidiş güzergahı üzerindedir.

 

Esenyurt Günlük Kiralık Ev İhtiyaçlarınızda Agora Suite Olarak Değerli Müşterilerimiz için 7/24 Hizmet Vermekteyiz. Rezervasyon ve Bilgi İçin Hemen agorasuit.com/iletisim Tıklayın!

Kategoriler

Son Haberler