BLOG

Esenyurt Günlük Kiralık Dairelerde Kamera

Blog

Esenyurt Günlük Kiralık Dairelerde Kamera 15Ağu

Esenyurt Günlük Kiralık Dairelerde Kamera

Esenyurt Günlük Kiralık Daireler

Günlük kiralık dairelerde kamera olduğuna dair çeşirtli asılsız iddialar sosyal medyada dolaşırken Agora Suit olarak buna cevap verme ihtiyacı hissettik.

İnternet, çağımızın olmazsa olmazlarındandır. Milyonlarca kullanıcıya hitap eden bir ağ olması nedeniyle iyi kötü herşeye erişim sağlanmaktadır. Tabi ki çeşitli efsaneler de çıkma durumundadır. Her konuya ilişkin bir asılsız efsane olduğu gibi günlük kiralık dairelerle ilgili efsaneler de dolaşmaktadır. Bunlardan en önemlisi günlük kiralık dairelerde kamera olduğu iddiasıdır. Zira bu misafirlerimizi rahatsız eden bir konudur. Ailesiyle gelen insanları tereddütte bırakmaktadır.
Öncelikle şunu belirtmek gerekir ki günlük kiralık dairelerde kalan misafirler içeriye dairelerini kiralayıp daireye geçtikten sonra orası onların evidir. O alan onların özel hayat alanıdır. Ve özel hayatın gizliliği yasalarca koruma altına alınmaktadır. TCK m. 134'te özel hayatın gizliliğini ihlal bir suç olarak tanımlanmış olup bunu ihlal edenler hapis cezasıyla cezalandırılmaktadır. İnsanen vicdanen ve ahlaken böyle bir şey de zaten yapılamaz.

Günlük kiralık daire tesislerinde güvenlik kameraları mevcuttur. Bu kameralar tesisin dışında güvenliği sağlamak amacıyla bulunmaktadır. Daha güvenlikli tesislerde ki esenyurt günlük kiralık daire firmalarından biri olan Agora Suit örnek olarak gösterilebilir, koridorlarda da güvenlik kamerası bulunmaktadır. Bu güvenlik kameraları adından da anlaşılacağı üzere güvenlik açısından konulmuş olup sadece tesisimizin ve misafirlerimizin güvenliği amacıyla kullanılmaktadır. Bu kayıtlara kimsenin erişimi mümkün değildir. Ancak adli bir durum meydana gelmesi durumunda mahkeme kararı ile incelenebilirler. Kayıtlarda konaklama tesisimize giriş yapanların gizliliği kesinlikle korunmaktadır.

Esenyurt günlük kiralık daire firmalarının parlayan yıldızı olan Agora Suit sizleri bekliyor. Tatilinizi agora suitte konaklayarak yapabilir, iş gezilerinizde Agora Suitte konaklayabilirsiniz. Önceden rezervasyon yapabilir yerinizi ayırabilirsiniz. Agora suiz siz değerli misafirlerimizin hizmetindedir. Agora Suitte günlük kiralık daire fiyatına 5 yıldızlı otel konseptinde konaklayacaksınız. Dairelerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp ile iletişime geç