BLOG

Esenyurt Günlük Kiralık Dairelerde Evlilik Cüzdanı

Blog

Esenyurt Günlük Kiralık Dairelerde Evlilik Cüzdanı 21Ağu

Esenyurt Günlük Kiralık Dairelerde Evlilik Cüzdanı

Esenyurt günlük kiralık dairelerde evlilik cüzdanı isteniyor mu? İnternet üzerinden sık yapılan aramalardan bir budur.

Geçmiş yıllarda insanlar misafirliğe giderken bile evlilik cüzdanlarını üzerlerinde taşırlardı. Evlilik cüzdanı bir bayanın çantasında mutlaka bulunurdu. Ancak günümüzde evlilik cüzdanı nikahtan sonra verildiğinde eve gidilip bir çekmeceye konulur ve orada yıllanmaya mahkum edilir.
Günümüzde neredeyse hiçbir çift evlilik cüzdanını üzerinde taşımamaktadır. Bu nedenle tesisimize gelen çiftlerden evlilik cüzdanı istemek tamamen misafirlerimizi zor durumda bırakmaktır. Otellerde dahi artık evlilik cüzdanı istenmemektedir.

Esenyurt günlük kiralık dairelere girişlerde yalnızca kimlik istenmektedir. Kimliği yanında olan 18 yaşını almış her birey rahatlıka giriş yaabilir. 18 yaşından küçükler velileriyle beraber giriş yapabilirler. Kimlik yerine ehliyet ve pasaport da kabul edilebilir. Bunların dışında herhangi bir belge kabul edilmemektedir.

Esenyurt günlük kiralık dairelere evlilik cüzdanı olmadan giriş yapılabilir ancak kimliksiz giriş kesinlikle yapılmamaktadır. Zira bu yasal bir zorunluluktan ötürüdür. Kimliksiz giriş durumunda konaklama tesisleri ciddi adli para cezalarına maruz kalmaktadırlar. Bu nedenle kesinlikle giriş yaptırılmamaktadır. Kimlik taşımamanın para cezasına sebebiyet verdiği günümüzde bu nedenle her birey kimliğini yanında taşımaya özen göstermelidir.

Agora Suitte rezervasyon yapmak için sitemizin iletişim bölümünde yer alan telefon numarasını kullanabilir, reepsiyon görevlimize ulaşarak yerinizi ayırabilirsiniz. Agora Suitte kalırken günlük kiralık ev fiyatına 5 yıldızlı otel konseptinde kalacağınızı unutmayınız. Zira Agora Suit mğşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla 7 gün 24 saat hizmetlerini sürdürmektedir.

WhatsApp ile iletişime geç