Günlük Kiralık Dairelerde Evlilik Cüzdanı İsteniyor Mu?

21 Ağu 2019

Günlük Kiralık Dairelerde Evlilik Cüzdanı İsteniyor Mu?

Günlük Kiralık Dairelerde Evlilik Cüzdanı İsteniyor Mu?

Esenyurt günlük kiralık dairelerde evlilik cüzdanı isteniyor mu? İnternet üzerinden sık yapılan aramalardan biri budur.

Geçmiş yıllarda insanlar misafirliğe giderken bile evlilik cüzdanlarını üzerlerinde taşırlardı. Evlilik cüzdanı bir bayanın çantasında mutlaka bulunurdu. Ancak günümüzde evlilik cüzdanı nikahtan sonra verildiğinde eve gidilip bir çekmeceye konulur ve orada yıllanmaya mahkum edilir. Günümüzde neredeyse hiçbir çift evlilik cüzdanını üzerinde taşımamaktadır. Bu nedenle tesisimize gelen çiftlerden evlilik cüzdanı istemek tamamen misafirlerimizi zor durumda bırakmaktır. Otellerde dahi artık evlilik cüzdanı istenmemektedir. 

Esenyurt günlük kiralık dairelere girişlerde yalnızca kimlik istenmektedir. Kimliği yanında olan 18 yaşını almış her birey rahatlıka giriş yaabilir. 18 yaşından küçükler velileriyle beraber giriş yapabilirler. Kimlik yerine ehliyet ve pasaport da kabul edilebilir. Bunların dışında herhangi bir belge kabul edilmemektedir.

 

Odalarımız Hakkında Daha Detaylı Bilgi Almak İçin agorasuit.com/odalar Tıklayın!

 

Esenyurt günlük kiralık evlere evlilik cüzdanı olmadan giriş yapılabilir ancak kimliksiz giriş kesinlikle yapılmamaktadır. Zira bu yasal bir zorunluluktan ötürüdür. Kimliksiz giriş durumunda konaklama tesisleri ciddi adli para cezalarına maruz kalmaktadırlar. Bu nedenle kesinlikle giriş yaptırılmamaktadır. Kimlik taşımamanın para cezasına sebebiyet verdiği günümüzde bu nedenle her birey kimliğini yanında taşımaya özen göstermelidir.

 

Esenyurt Günlük Kiralık Ev

 

Agora Suitte rezervasyon yapmak için sitemizin iletişim bölümünde yer alan telefon numarasını kullanabilir, reepsiyon görevlimize ulaşarak yerinizi ayırabilirsiniz. Agora Suitte kalırken günlük kiralık ev fiyatına 5 yıldızlı otel konseptinde kalacağınızı unutmayınız. Zira Agora Suit müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla 7 gün 24 saat hizmetlerini sürdürmektedir.

 

Rezervasyon ve Bilgi İçin Hemen agorasuit.com/iletisim Tıklayın veya 0530 515 20 36 Telefon Numarasından Hemen Arayın!

Kategoriler

Son Haberler