Esenyurt Günlük Kiralık Daireler Güvenli Mi?

1 Ağu 2019

Esenyurt Günlük Kiralık Daireler Güvenli Mi?

 Günlük kalacak yer isteyenler için esenyurtta günlük kiralık dairelerimiz bulunmaktadır. Belki de buradaki en konforlu ve rahat dairelerde kalma fırsatı yakalamış olursunuz. Ücretlerimizde de tamamen müşteri dostuyuz. Sadece oda için ücret talep etmekteyiz.  Bununla birlikte çocuklu olan aileler için ahi tasarımı ve kalmak için odalarımız uygundur.

Esenyurt Günlük Kiralık Dairelerde Güvenlik

Esenyurt günlük kiralık daireler lüx otel konseptinde hizmet veren ekonomik konaklama firmalarıdır. Günlük kiralık dairelerin geçmişi nedeniyle misafirlerin aklında güvenli mi acaba sorusu oluşmaktadır. Bu nedenle Agora Suit'te güvenliği ele aldık. 

Agora Suit Güvenli Mi?

Agora Suit Esenyurt günlük kiralık daire hizmeti vermekte olan firmaların başında gelmektedir. 7 gün 24 saat hizmet vermekte olan Agora Suit her gün yüzlerce misafirine ev sahipliği yapmaktadır. Günde yüzlerce misafire ev sahipliği yapmak da Agora Suit üzerine büyük bir sorumluluk yüklemektedir. Müşterilerin memnuniyetini ve güvenliğini sağlamak...

Müşterilerin memnuniyetini sağlamak için Agora Suit uzman resepsiyon ve temizlik personelleriyle çalışmakta, dairelerini lüx araç gereçlerle donatmaktadır. Daha önemlisi olan güvenlik için ise konaklama tesisinde 7 gün 24 saat en iyi güvenlik personellerini bulundurmaktadır. En iyi güvenlik firmalarıyla çalışmaktadır. Bu da Agora Suit'i diğer tüm İstanbul günlük kiralık dairelerden ayırmaktadır. Agora Suit içerisine adımını atan tüm misafirlerimiz Agora Suitin sorumluluğu altındadırlar. Onların güvenliğini en iyi şekilde sağlamak Agora Suit'in görevidir. 

 

Esenyurt Günlük Kiralık Ev

 

Agora Suit Odaları Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin agorasuit.com/odalar Tıklayın!

 

Geçtiğimiz yıllarda günlük kiralık dairelerle ilgili çeşitli problemler yaşanmış ve günlük kiralık dairelerle ilgili yasal denetimler sıklaşmıştır. Daha sonra günlük kiralık dairelere de oteller gibi kimlik bildirimi yapma zorunluluğu getirilmiştir. Esenyurt günlük kiralık dairelere ya da başka günlük kiralık dairelere gelen tüm misafirler girişte kimliklerini beyan etmek zorundadırlar. Bu kimlik bilgileri de emniyetin sistemine giriş yapmaktadır. Bu da günlük kiralık dairelerin güvenliğinin sağlanması açısından büyük bir olumlu adım olmuştur.

Esenyurt günlük kiralık dairelere gelen misafirlerimiz kimlikleriyle giriş yapabilirler. Kimliği yanında olmayanların giriş yapmaları mümkün değildir. 18 yaş altı misafirler ancak velileriyle beraber giriş yapabillirler. Yabancı misafirlerimiz ise pasaportlarıyla giriş yapabilirler. Bu tamamen konaklama tesisi ve misafirlerimizin güvenliği içindir. Kimliğini beyan etmek istemeyen öisafirlerimiz hiçbir şekilde içeriye alınmayacaklardır. Çünkü kimliksiz giriş yaptırmanın tüm sonuçları günlük kiralık daire işletmecilerini etkileyecektir. 

Esenyurt günlük kiralık daireler hazırda tüm otellerden daha güvenli durumdadırlar. Agora Suit ise Esenyurt Günlük Kiralık Daireler içerisinde en güvenli konaklama tesisidir. Misafirlerimiz günlük kiralık daire firması seçerken Agora Suiti tercih ettiklerinde kesinlikle pişman olmayacaklardır.

 

Esenyurt Günlük Kiralık Ev İhtiyaçlarınızda Agora Suite Olarak Değerli Müşterilerimiz için 7/24 Hizmet Vermekteyiz. Rezervasyon ve Bilgi İçin Hemen agorasuit.com/iletisim Tıklayın!

Kategoriler

Son Haberler