AGORA SUİT Dünya'ya Hitap Ediyor

30 Tem 2019

AGORA SUİT Dünya'ya Hitap Ediyor

Agora Suit Dünya'ya Hitap Ediyor

Esenyurt günlük kiralık daire hizmetleri dünyaya hitap ediyor. Nasıl mı? Globalleşen dünyada küreselleşmenin etkisiyle şirketler artık her şehirde şube açmaktadır. Şüphesiz ki dünya ticaretinin kalbinin attığı en büyük şehir İstanbul’. Haliyle ticaretin kalbi burada atınca insan sirkülasyonu da çok fazla olmaktadır. Fuarlar, toplantılar, anlaşmalar, vs gibi nedenlerle insanlar İstanbul’a akın etmektedir. Günü birlik insan akışı fazla olunca da haliyle “kalacak yer” problemi doğuyor. İşverenler çok önemsemese de personeller için kalınacak yer büyük önem arz ediyor. Bir otelde ya da günlük kiralık evde kalmak ne kadar sorun olabilir ki?

Dünyada günden güne artan ticaret ve iş hacmi şirketlerin ülkeler arası ve şehirler arası iş görüşmelerini arttırmaktadır. İş adamları ve personelleri gerek iş toplantıları, fuarlar veya yeni ürün tanıtımları nedeniyle sürekli bir iş seyahati halindedirler. Bu seyahatlerin merkezi de çoğunlukla İstanbul oluyor. 18 milyon yerli nüfusu olan İstanbul milyonlarca turist ve iş adamını ağırlıyor. Durum böyle olunca günlük veya birkaç gün  kalmak için oteller ya da günlük kiralık evler tercih ediliyor. Gönderenler için çok sorun olmasa da kalacak kişiler için nasıl bir yerde konaklayacağı büyük önem taşıyor. 

 

Esenyurt Günlük Kiralık Ev

 

Odalarımız Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin agorasuit.com/odalar Tıklayın!

 

Bir otelde kalmak ne kadar önemli olabilir ki? Zaten bir veya iki gün kalınacak. En önemli nokta, herşeyin başı olan sağlık. İstanbul’da insan sirkülasyonu fazla olduğu için, oteller ve günlük kiralık daireler de aynı sirkülasyonu orantılı olarak yaşamaktadırlar. Çoğu fuar zamanı otellerde kalacak yer bulunmamaktadır. CNR EXPO, ya da TÜYAP’ta yapılan önemli fuarlarda (otomotiv fuarı, motor fuarı, turizm fuarı vs.) o bölgede, Beylikdüzü’nde, Esenyurt’ta günlük kiralık evlerin tamamı dolmaktadır. Şunu da belirtmek gerekir ki günlük kiralık evler otellere nazaran daha hesaplı olduğu için, konaklamak için daha çok günlük kiralık evler tercih edilmektedir. İnsan sirkülasyonuna göre bu yerlerde temizlik kuralları uygulanmaması kalacak kişilerin sağlığı açısından büyük risk taşır.

Esenyurt'da insan yoğunluğu göz önünde bulundurulduğunda örnek bir konaklama tesisi olan Agora Suit, Esenyurt Günlük Kiralık Daire firmalarının başını çekmekte, aynı zamanda temizliğiyle, ulaşım rahatlığıyla bir numara. Hem İstanbul merkezinde hem de Beylikdüzü, Esenyurt gibi ilçelerde konaklama yapmak isteyenler için ideal bir hizmet sunuyor. Agora Suit, uygun konaklama fiyatlarıyla da otellere göre daha çok ön plana çıkıyor.

Görüldüğü üzere İstanbul’da iş yoğunluğundan kaynaklı bir insan yoğunluğu doğmakta. Bu da bir kalacak yer sorununu doğuruyor. Bu sorun Agora Suit hizmetleriyle çözüme kavuşuyor.

 

Esenyurt Günlük Kiralık Ev İhtiyaçlarınızda Agora Suite Olarak Değerli Müşterilerimiz için 7/24 Hizmet Vermekteyiz. Rezervasyon ve Bilgi İçin Hemen agorasuit.com/iletisim Tıklayın!

Kategoriler

Son Haberler