BLOG

Esenyurt Günlük Kiralık Daire Kimliksiz Giriş

Blog

Günlük Kiralık Dairelere Kimliksiz Giriş 13Ağu

Günlük Kiralık Dairelere Kimliksiz Giriş

Günlük Kiralık Dairelere Kimliksiz Giriş Yapılıyor Mu?

Pek çok kişi arama motorlarında "Esenyurt günlük kiralık daire kimliksiz" olarak arama yapmaktadır. Bu aramanın fazlalığı bizi bir açıklama yapmak durumunda bırakmıştır.

 

Esenyurt Günlük Kiralık Daireler 2017 yılına kadar kimliksiz giriş yapılabilen günlük kiralık daireler durumundaydı. Bazı girişlerde kimlik alınmaktaydı ancak bu yasal zorunluluk nedeniyle değil işletmenin kendi güvenliğini ve müşteri güvenliğini sağlaması amaçlı olarak uygulanan bir uygulamaydı. Ancak 2017 yılına kadar bazı günlük kiralık dairelerde meydana gelen bazı olaylar bu konuda yasal işlemler yapmayı gerekli kılmıştır. Zira günlük kiralık dairelerde yaşanmış olan bazı olaylar yurt çağında basına yansımıştır. İnsanların günlük kiralık daireye olan bakış açıları değişmeye başlamıştır.

 

Öncelikle şunu belirtmek gerekir ki Agora Suit bir Esenyurt günlük kiralık ev firmasıdır. Ne kimlik uygulaması zorunlu olmadan önce ne de sonra Agora Suit içerisinde hiçbir olay yaşanmamıştır. Kimlik uygulaması yasal olarak zorunlu olmadan önce de biz güvenlik açısından tesisimizde kalan misafirlerimizden girişte kimlik almaktaydık. Bu nedenle kimlik uygulamasının bize ekstra getirdiği bir durum olmamıştır. Aksine bunun yasal zemine oturması bizi mutlu etmiştir. Çünkü günlük kiralık daireler bu şekilde hak ettiği itibarı almaya başlamıştır. Zira yasal olarak problemi olan kimseler tesisimiz içerisinde konaklama yapamamaktadır.

 

2017 yılından sonra tüm günlük kiralık dairelerde kimlik bildirimi zorunlu hale gelmiştir. Bu nedenle konaklama tesisinden içeriye kimliksiz kimse sokulmamaktadır. Esenyurt günlük kiralık daire kimliksiz olarak arama yapılması da sonuçsuz kalmaktadır. Çünkü bu durumda işletmelere büyük cezalar kesilmekte daireler mühürlenmektedir. Bu nedenle Agora Suit olarak kimliksiz misafir kabul etmemekteyiz. Kimlik, ehliyet veya pasaportu olan misafirlerimiz tesisimizde rahatlıkla konaklayabileceklerdir.

 

Agora Suit  msafirlerinin rahatını ve güvenliğini sağlamak amacıyla tüm yasal prosedörlere harfi harfine uymaktadır. Ne işletmenin ne de misafirlerin güvenliğini tehlikeye düşürecek bir uygulama içerisine kesinlikle girmemektedir. Bu nedenle Esenyurt günlük kiralık daire firması olarak Agora Suiti tercih edebilirsiniz. Agora suit ile iletişime geçerek önceden rezervasyon yapabilirsiniz. Fuar zamanlarında yer problemi yaşamamanız adına bunu kesinlikle tavsiye ederiz. Agora Suit siz değerli misafirlerinin hizmetindedir. 

 

Esenyurt Günlük Kiralık Ev İhtiyaçlarınızda Agora Suite Olarak Değerli Müşterilerimiz için 7/24 Hizmet Vermekteyiz. Rezervasyon ve Bilgi İçin Hemen agorasuit.com/iletisim Tıklayın!

WhatsApp ile iletişime geç