BLOG

Esenyurt günlük kiralık daire

Blog

Esenyurt Günlük Kiralık Dairelerde Kamera 15Ağu

Esenyurt Günlük Kiralık Dairelerde Kamera

Esenyurt Günlük Kiralık Daireler Günlük kiralık dairelerde kamera olduğuna dair çeşirtli asılsız iddialar sosyal medyada dolaşırken Agora Suit olarak buna cevap verme ihtiyacı hissettik. İnternet, çağımızın olmazsa olmazlarındandır. Milyonlarca kullanıcıya hitap eden bir ağ olması nedeniyle iyi kötü herşeye erişim sağlanmaktadır. Tabi ki çeşitli efsaneler de çıkma durumundadır. Her konuya ilişkin bir asılsız efsane olduğu gibi günlük kiralık dairelerle ilgili efsaneler de dolaşmaktadır. Bunlardan en önemlisi günlük kiralık dairelerde kamera olduğu iddiasıdır. Zira bu misafirlerimizi rahatsız eden bir konudur. Ailesiyle gelen insanları tereddütte bırakmaktadır.Öncelikle şunu belirtmek gerekir ki günlük kiralık dairelerde kalan misafirler içeriye dairelerini kiralayıp daireye geçtikten son..
Günlük Kiralık Daireler Yasal Mı 14Ağu

Günlük Kiralık Daireler Yasal Mı

Günlük kiralık daireler yasal mı sorusu misafirleirmizin kafasını kurcalayan bir durumdur. Önceki dönemlerde özellikle İnnovia sitesinde günlük kiralık evlere baskınlar yapılması, bu baskınların medyaya yansıması, gazetelerde boy boy gösterilmesi elbette ki misafirlerimizi kuşkuda bırakmaktadır. Gerekli izinler alınıp, vergisi ödenen her iş yasaldır. Şayet işletme sahibi belediyeden gerekli izinleri almamışsa, vergisini de ödemiyorsa bu iş yasal olmaz. Kolluk kuvvetlerinin innovia ve diğer başka yerlerde günlük kiralık evlere yaptığı baskınlar da bu bağlamda incelenebilir. Her işi gayrımeşru yapan kişiler bulunmaktadır. Günlük kiralık ev işletmecilerinden bazıları da bunu aynı şekilde yapmıştır. İşletme için belediyeden izin almamışlar ve vergi kaydı yapmamışlar. Site içlerinde de izinsiz..
Günlük Kiralık Ev Nedir? 9Ağu

Günlük Kiralık Ev Nedir?

Günlük Kiralık Ev Ne Demek? Konaklama mekanları yerine ve yapısına göre ayrılırlar. Bunlar otel, pansiyon ve günlük kiralık dairelerdir. Oteller en lüz kapsama girerler. Kendi içlerinde butik otel, ve yıldızlı oteller olarak ayrılırlar. Yıldızlı oteller en fazla 5 yıldızlı olup bu yıldızlar çeşitli standartlara ulaşan otellere verilir. Pansiyonlar yarım pansiyon ve tam pansiyon olarak ayrılan, otellerden bir tık daha düşük konaklama mekanlarıdır. Tam pansiyonda herşey fiyata dahilken yarım pansiyonda bazı hizmetler ayrıca fiyatlandırılmaktadırlar. Otellerde de pansiyonlarda da kendi yemekhaneleri vardır. Günlük kiralık evler ise otel ve pansiyonlardan çok daha farlı bir statüdedir. Genellikler rezindansta olurlar. Ancak müstakil binalar da kullanılabilmektedirler. Bir binanın ya da rezi..
İstanbul'da Bir Tatil Planı 8Ağu

İstanbul'da Bir Tatil Planı

İstanbul tatil için Türkiye'de ideal bir şehir. Türkiye'deki her şehrin güzelliği İstanbul'da bulunabilir. İzmir'in denizi, Karadeniz Bölgesinin yeşilliği, Antalyanın kıyıları, Çanakkale'nin adaları, Güneydoğunun dağlık kesimleri, vs... Bunların tamamı ve daha fazlası İstanbulda bulunabilir gezme  alanlarıdır. İstanbul'a 5 günlük bir tatil için gelindiğinde şu şekilde bir plan izlenebilir. Gün İlk gün gidilmesi gereken yer İstanbul'un merkezindeki tarihi yerlerdir. Eminönü ve çevresi... Metrobüsle Cevizlibağ'a gidilir. Ordan Tramvay ile Sİrkeci yönüne doğru gidilir. Yarım saatlik mesafede Beyazıt Kapalı Çarşı Durağında inilir. Öncelikle Sahaflar Çarşısı sonra ise Kapalı Çarşı gezilir. Kapalıçarşı gezildikten sonra Çemberlitaş tarafındaki kapıdan çıkılır Çemberlitaş'ta bir fotoğraf ç..
Esenyurt Günlük Kiralık Daire Denildiğinde Agora Suit 7Ağu

Esenyurt Günlük Kiralık Daire Denildiğinde Agora Suit

Esenyurt günlük kiralık daireler uzun yıllardır faaliyetlerini sürdürmektedirler. Daha önceleri çok büyük problemlere sahne olan Esenyurt günlük kiralık daireler sonrasında yapılan yasal düzenlemeler ile misafirlerini daha iyi karşılayacak düzeye gelmiştir. Yasal düzenlemelerden sonra Esenyurt günlük kiralık daireler çok daha güvenli hale gelmiştir. Ancak halen kiralanan daireler basit odalardan öteye gitmemiştir. Ta ki Agora Suit faaliyete geçinceye kadar... Agora Suit kuruluşuyla beraber özelde Esenyurt'a genelde ise tüm İstanbul'a ve Türkiye'ye günlük kiralık daire kavramının ne kadar özelleştirilebileceğini göstermiştir. Agora Suit Esenyurt günlük kiralık dairelerin yeni yüzü haline gelmiştir. Agora Suit kuruluncaya kadar basit ve eski eşyalardan ibaret olan daireler Agora Suit ile b..
Agora Suit'te Kalmak Ayrıcalıktır 6Ağu

Agora Suit'te Kalmak Ayrıcalıktır

Esenyurt günlük kiralık denildiğinde akla gelen ilk firma hangisi? Bu sorunun cevabı elbette ki Agora Suit.  Çünkü Agora Suit genç bir firma olup günlük kiralık daire üzerindeki olumsuz düşüncelerin tamamını kırmıştır. 1+0, 1+1 ve 2+1 daireleriyle günlük kiralık daire sistemine yeni bir boyur kazandırmıştır. Agora suitten önce esenyurt günlük kiralık daireler sdadece 1+0 ve 1+1 olarak sadece çiftlere hizmet sunmakta iken Agora Suit 2+1 daireler sunarak ailelere hizmet vermeye başlamıştır. Bu da günlük kiralık daireler için devrim niteliğindedir.  4 kişilik bir aile tatilini geçirmek için bir otelde kaldığında günlük olarak ödeyeceği minimum ücret 800 TL civarında ikenm Agora Suitte bu ücret 150 TL civarındadır. Agora suit bu açıdan tatile çıkmak isteyen aileler için ideal bir konaklama mer..
Agora Suit 5 Yıldızlı Otel Konseptinde 5Ağu

Agora Suit 5 Yıldızlı Otel Konseptinde

Agora Suit günbegün gelişmekte. Her gün yeni bir gelişme her gün yeni bir memnuniyet karinesi... 5 Yıldızlı oteller Agora Suit'in gerisinde kalıyor. Agora Suit her gün adım adım öne geçiyor, önde ilerliyor. Bir 5 yıldızlı otelden bekleni nedir? Herşeyin başında lüx olması gelmektedir. Ancak Agora Suit Lüx'te zirvede. 5 yldızlı otellere verilen büyük miktarlarda paranın küçük bir kısmıyla Agora Suit'te çok daha iyisini bulabilirsiniz.  5 Yıldızlı otel de olsa restorantı cep yakacak seviyede. Agora Suit her türden restorantı size bir telefon mesafesine getirdi. Evet bir telefon mesafesinde istediğiniz restoranttan istediğiniz siparişi verebilirsiniz.  Hem de uygun fiyatlara.  Otelde tek aşçı varken Agora Suit size onlarca aşçı seçeneği tanımakta.  Agora Suit için müşteri yoktur, misafir v..
Agora Suit Neden Tercih Edilmelidir? 3Ağu

Agora Suit Neden Tercih Edilmelidir?

Günlük kiralık dairelerin otellere göre daha ön plana çıktığı ce misafirler tarafından daha fazla tercih edildiği bir dönemde günlük daire kiralama firmaları da artmaktadırlar. Firma sayısı fazla olduğunda konaklama yapack kişiler de bunlar arasında bir tercih yapmak zorunda kalmaktadırlar. Esenyurt, konumu itibariyle günlük kiralama yapacak kişilere daha cazip gelmektedir. Yeni havalimanına yakın olması, Tüyap ve CNR fuar merkezlerine yakınlığı Esenyrut günlük kiralık dairelerin tercih edilmesinde büyük rol oyanamaktadır.  Esenyurt'ta yüzlerce günlük daire kiralama ofisi firması blunmaktadır. Peki yüzcercesi içerisinden hangisi tercih edilmelidir? Konaklama yapacak kişiler hangi firmadan daire kiralamalıdırlar? Cevap aslında çok basit... En temiz, en güvenli ve en uygun fiyatlı günlük ki..
Günlük Kiralık Daire Mi Otel Mi? 2Ağu

Günlük Kiralık Daire Mi Otel Mi?

Esenyurt Günlük Kiralık Daire Mi Yoksa Esenyurt Otel Mi? Günlük kiralık daireler son yıllarda ön plana çıkmıştır. Daha önceleri konaklamalar pansiyon ve otellerde yapılırken şuan günlük kiralık daireler daha revaştedır. Peki otel mi günlük kiralık daire mi? Neden?Bu soruya cevap verebilmek için otel ve günlük kiralık daireleri her açıdan karşılaştırmak gereklidir. 1. Ücretlendirme Otellerde ücretlendirme kişi başı olarak yapılmaktadır. Kaç kişi giriş yaparsa ona göre ödeme yapılır. Şuan otel ücretleri günlük olarak kişi başı minimum 150 TL'dir. Günlük kiralık daireler ise kişi başı değil daireye göredir. Daire fiyatları da 2 kişilik ya da 3 kişilik olarak değişmektedir. Oratalama olarak 2 kişilik daire 120 TL 3 kişilikler 150 TL'dir. Yani 1 kişi bile kalsa otele göre daha uygun bir ücre..
Esenyurt Günlük Kiralık Daireler Güvenli Mi? 1Ağu

Esenyurt Günlük Kiralık Daireler Güvenli Mi?

Esenyurt Günlük Kiralık Ev Esenyurt günlük kiralık daireler lüx otel konseptinde hizmet veren ekonomik konaklama firmalarıdır. Günlük kiralık dairelerin geçmişi nedeniyle misafirlerin aklında güvenli mi acaba sorusu oluşmaktadır. Bu nedenle Agora Suit'i ele almak gerekmektedir. Agora Suit Esenyurt günlük kiralık daire hizmeti vermekte olan firmaların başında gelmektedir. 7 gün 24 saat hizmet vermekte olan Agora Suit her gün yüzlerce misafirine ev sahipliği yapmaktadır. Günde yüzlerce misafire ev sahipliği yapmak da Agora Suit üzerine büyük bir sorumluluk yüklemektedir. Müşterilerin memnuniyetini ve güvenliğini sağlamak... Müşterilerin memnuniyetini sağlamak için Agora Suit uzman resepsiyon ve temizlik personelleriyle çalışmakta, dairelerini lüx araç gereçlerle donatmaktadır. Daha önemli..