BLOG

Esenyurt günlük kiralık daire

Blog

Agora Suit Dezenfeksiyon ve Çözüm 20May

Agora Suit Dezenfeksiyon ve Çözüm

Agora Suit'te Dezenfaksiyon ve Çözüm Bulundukları şehirden farklı nedenlerle ayrılan insanlar geçici olarak konaklama ihtiyacı duyarlar. Bu ihtiyaca yönelik ferah bir konaklama imkanı veren Agora Suit Esenyurt'ta hizmet veriyor. Ekonomik anlamda uygunluğu ve pırıl pırıl mekanları ile tercih sebebi olan Agora Suit son dönemlerde dünyayı etkisi altına alan korona virüsü ile etkin bir mücadele veriyor. Bu kapsamda her türlü önlemi titizlikle alarak müşterilerinin huzur içinde konaklaması için detaylı dezenfeksiyon uygulamaları yapıyor.   Korona Virüsüne Karşı Alınan Önlemler Gribe benzer bir görüntü çizen ancak ileri sahalarda hastada ciddi hasarlar bırakan korona virüsü mücadelesi kapsamında güvenli konaklama adına alınan önlemler şu şekildedir; Konaklayanların kayıtları tedbir amaçlı..
Esenyurt Meydan Günlük Kiralık Daire 5Ara

Esenyurt Meydan Günlük Kiralık Daire

Esenyurt Meydan Günlük Kiralık Daire İstanbul, Esenyurt Meydan kapsamında Agora Suit uzun yıllardır günlük kiralık daire hizmetleri veriyor. Esenyurt Meydan günlük kiralık daire ihtiyacı olan tüm İstanbullular, çevre ilden ve yurt dışından gelenler, Agora Suit profesyonelliğiyle temiz, konforlu daireler kiralama şansı buluyor. İstanbul günlük kiralık daire sektörü bilindiği üzere çok geniş bir ağda işliyor. Agora Suit şehirdeki emlak sektöründe günlük konaklama hizmeti veriyor.  Günlük, haftalık ya da birkaç gün süreyle konaklamaya ihtiyacınız varsa eğer güvenle Agora Suit hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.   Esenyurt Meydan Günlük Kiralık Daire Seçenekleri Esenyurt Meydan günlük kiralık daire kiralamak istediğinizde karşınıza stüdyo daire, 1+1, 2+1, 3+1 ve benzeri şekillerde daire se..
Esenyurt Günlük Kiralık Ev (İstanbul) 5Ara

Esenyurt Günlük Kiralık Ev (İstanbul)

Esenyurt Günlük Kiralık Ev Esenyurt, İstanbul’un ilgi gören ve yoğun nüfusa sahip olan ilçelerinden biri olarak günlük kiralık ev sektörünün can bulduğu bölgedir. İstanbul günlük ev ihtiyacı olanlar önceliğini mutlaka Esenyurt’a veriyor. Agora Suit’in de aktif çalışma gösterdiği Esenyurt, günlük konaklamada cazip fiyatlara gayet konforlu alanlar sunuyor. Otelde konaklamak istemeyenler Esenyurt günlük kiralık ev fırsatlarından yararlanarak günübirlik ya da daha fazla sürede konfordan ödün vermeden konaklayabiliyor. İstanbul gibi bir metropolde konaklamak için belli bir bütçe ayırmak gerekiyor. Agora Suit bu bütçeyi minimum seviyelerde tutarak otellere güçlü bir alternatif yaratıyor.   Esenyurt Günlük Kiralık Ev Özellikleri İstanbul günlük ev piyasasına yön veren Agora Suit, müşterilerin..
Esenyurt Günlük Kiralık Dairelerin Cazip Yönleri 22Eki

Esenyurt Günlük Kiralık Dairelerin Cazip Yönleri

Esenyurt Günlük Kiralık Daireler Neden Tercih Ediliyor   Esenyurt günlük kiralık daireleri cazip kılan en önemli yönleri fiyatlarıdır. Bir otelde 1 kişi için ödenen konaklama ücreti ile Esenyrut günlük kiralık dairede 3 kişi konaklayabilir. Paranız cebinizde kalır. 1+0, 1+1 ve 2+1 daire imkanlarıyla birden fazla kişi bu dairelerde kalabilir. Çift olarak gelenler 1+0 tercih edebilecekleri gibi 1+1 de tercih edebilirler. 1+0 dairelerde mutfak mevcut değildir. Ancak diğer daire türlerinde mutfak mevcuttur. Dairesinde kendi yemeğini kendisi hazırlamak isteyenler 1+1 ve 2+1 daireleri tercih edebilirler.   İş gezisi için İstanbula gelen gruplar 2şerli 3erli olarak esenyurt günlük kiralık dairelerde kalabilirler. Özellikle fuar dönemleri çok rastlanan bir uygulamadır. Esenyurt günlük kiralık ..
Günlük Kiralık Dairelerde Polis Baskını Olur Mu? 21Ağu

Günlük Kiralık Dairelerde Polis Baskını Olur Mu?

Günlük Kiralık Dairelerde Polis Baskını Olur Mu?   Geçtiğimiz yıllarda yasa dışı çalışan bazı günlük kiralık daire işletmeleri polis tarafından basılmıştı. Bu nedenle misafirler şuan da bununla ilgili kuşku duymaktadırlar. Akıllardaki soru günlük kiralık daireleri polis basar mı?   Basar veya basmaz... Bu kaldığınız konaklama tesisiyle alakalı bir durumdur. Yasadışı faaliyet gösteren her işletme polis baskınlarına maruz kalır. Ancak yasal düzenlemelere uygun, vergi kaydı bulunan işletmeler için böyle bir baskın söz konusu değildir.   Polis günlük kiralık dairelere neden gelir?   Günlük kiralık dairelerde kimlik bildirim sistemi kullanılmaya başlandığından dolayı gelen her misafirin kimlik bilgileri emniyet kimlik bildirim sistemine girilmektedir. Şayet polis tarafından aranması ola..
Günlük Kiralık Dairelerde Evlilik Cüzdanı İsteniyor Mu? 21Ağu

Günlük Kiralık Dairelerde Evlilik Cüzdanı İsteniyor Mu?

Günlük Kiralık Dairelerde Evlilik Cüzdanı İsteniyor Mu? Esenyurt günlük kiralık dairelerde evlilik cüzdanı isteniyor mu? İnternet üzerinden sık yapılan aramalardan biri budur. Geçmiş yıllarda insanlar misafirliğe giderken bile evlilik cüzdanlarını üzerlerinde taşırlardı. Evlilik cüzdanı bir bayanın çantasında mutlaka bulunurdu. Ancak günümüzde evlilik cüzdanı nikahtan sonra verildiğinde eve gidilip bir çekmeceye konulur ve orada yıllanmaya mahkum edilir. Günümüzde neredeyse hiçbir çift evlilik cüzdanını üzerinde taşımamaktadır. Bu nedenle tesisimize gelen çiftlerden evlilik cüzdanı istemek tamamen misafirlerimizi zor durumda bırakmaktır. Otellerde dahi artık evlilik cüzdanı istenmemektedir.   Esenyurt günlük kiralık dairelere girişlerde yalnızca kimlik istenmektedir. Kimliği yanında ol..
Esenyurt Günlük Kiralık Dairelerde Kamera Var Mı? 15Ağu

Esenyurt Günlük Kiralık Dairelerde Kamera Var Mı?

Esenyurt Günlük Kiralık Daireler Günlük kiralık dairelerde kamera olduğuna dair çeşirtli asılsız iddialar sosyal medyada dolaşırken Agora Suit olarak buna cevap verme ihtiyacı hissettik.   Esenyurt Günlük Kiralık Dairelerde Kamera Var Mı? İnternet, çağımızın olmazsa olmazlarındandır. Milyonlarca kullanıcıya hitap eden bir ağ olması nedeniyle iyi kötü herşeye erişim sağlanmaktadır. Tabi ki çeşitli efsaneler de çıkma durumundadır. Her konuya ilişkin bir asılsız efsane olduğu gibi günlük kiralık dairelerle ilgili efsaneler de dolaşmaktadır. Bunlardan en önemlisi günlük kiralık dairelerde kamera olduğu iddiasıdır. Zira bu misafirlerimizi rahatsız eden bir konudur. Ailesiyle gelen insanları tereddütte bırakmaktadır.Öncelikle şunu belirtmek gerekir ki günlük kiralık dairelerde kalan misafirl..
Günlük Kiralık Daireler Yasal Mı? 14Ağu

Günlük Kiralık Daireler Yasal Mı?

Günlük Kiralık Daireler Yasal Mı? Günlük kiralık daireler yasal mı sorusu misafirlerimizin kafasını kurcalayan bir durumdur. Önceki dönemlerde özellikle İnnovia sitesinde günlük kiralık evlere baskınlar yapılması, bu baskınların medyaya yansıması, gazetelerde boy boy gösterilmesi elbette ki misafirlerimizi kuşkuda bırakmaktadır.   Gerekli izinler alınıp, vergisi ödenen her iş yasaldır. Şayet işletme sahibi belediyeden gerekli izinleri almamışsa, vergisini de ödemiyorsa bu iş yasal olmaz. Kolluk kuvvetlerinin innovia ve diğer başka yerlerde günlük kiralık evlere yaptığı baskınlar da bu bağlamda incelenebilir. Her işi gayrımeşru yapan kişiler bulunmaktadır. Günlük kiralık ev işletmecilerinden bazıları da bunu aynı şekilde yapmıştır. İşletme için belediyeden izin almamışlar ve vergi kaydı ..
Günlük Kiralık Dairelere Kimliksiz Giriş 13Ağu

Günlük Kiralık Dairelere Kimliksiz Giriş

Günlük Kiralık Dairelere Kimliksiz Giriş Yapılıyor Mu? Pek çok kişi arama motorlarında "Esenyurt günlük kiralık daire kimliksiz" olarak arama yapmaktadır. Bu aramanın fazlalığı bizi bir açıklama yapmak durumunda bırakmıştır.   Esenyurt Günlük Kiralık Daireler 2017 yılına kadar kimliksiz giriş yapılabilen günlük kiralık daireler durumundaydı. Bazı girişlerde kimlik alınmaktaydı ancak bu yasal zorunluluk nedeniyle değil işletmenin kendi güvenliğini ve müşteri güvenliğini sağlaması amaçlı olarak uygulanan bir uygulamaydı. Ancak 2017 yılına kadar bazı günlük kiralık dairelerde meydana gelen bazı olaylar bu konuda yasal işlemler yapmayı gerekli kılmıştır. Zira günlük kiralık dairelerde yaşanmış olan bazı olaylar yurt çağında basına yansımıştır. İnsanların günlük kiralık daireye olan bakış aç..
Günlük Kiralık Ev Nedir? 9Ağu

Günlük Kiralık Ev Nedir?

Günlük Kiralık Ev Ne Demek?   Konaklama mekanları yerine ve yapısına göre ayrılırlar. Bunlar otel, pansiyon ve günlük kiralık dairelerdir. Oteller en lüks kapsama girerler. Kendi içlerinde butik otel ve yıldızlı oteller olarak ayrılırlar. Yıldızlı oteller en fazla 5 yıldızlı olup bu yıldızlar çeşitli standartlara ulaşan otellere verilir.   Pansiyonlar yarım pansiyon ve tam pansiyon olarak ayrılan, otellerden bir tık daha düşük konaklama mekanlarıdır. Tam pansiyonda herşey fiyata dahilken yarım pansiyonda bazı hizmetler ayrıca fiyatlandırılmaktadır. Otellerde de pansiyonlarda da kendi yemekhaneleri vardır.   Günlük kiralık evler ise otel ve pansiyonlardan çok daha farklı bir statüdedir. Genellikler rezidansta olurlar. Ancak müstakil binalar da kullanılabilmektedir. Bir binanın ya da r..
WhatsApp ile iletişime geç