Esenyurt Günlük Kiralık Apart

2 Mar 2020

Esenyurt Günlük Kiralık Apart

Esenyurt Günlük Kiralık Apart Daire

İstanbul’da konaklamanın en güzel ve ekonomik alternatiflerinden biri günlük kiralık apart daire hizmetidir. Agora Suit markasıyla verdiğimiz kiralık apart hizmetlerinde, şehre gelen insanların pahalı ya da ulaşımı zor oteller yerine ekonomik, lüks, konforlu, hijyenik apart dairelerde kalmasına zemin hazırlıyoruz. Esenyurt günlük kiralık apart dairelerimiz istediğiniz süre boyunca keyifle, sağlıkla konaklayabileceğiniz özelliklere sahiptir. Otel, pansiyon gibi seçenekler arasında öne çıkmayı başaran apartlar, İstanbul’un konaklama anlayışını değiştiriyor. İstanbul günlük kiralık apart talepleri gün geçtikçe artıyor, apart dairelerin özellikleri ve sunduğu avantajlar sayesinde öncelikli konaklama haline geliyor. Sizler de bu deneyimden üst düzeyde faydalanmak isterseniz bizimle iletişime geçmeniz yeterli. 

 

Günlük Kiralık Apart Daireler İçin 0530 515 20 36 Arayın veya agorasuit.com/odalar Tıklayın! 

 

Günlük Kiralık Apart Avantajları

Esenyurt günlük kiralık apart hizmetinden yararlananları bekleyen avantajlar şöyledir:

 • Günlük kiralık apart tuttuğunuzda kendi evinizdeymişçesine rahat edebilir, üzerinizde hiçbir profesyonel baskı hissetmezsiniz. Müşteri psikolojisiyle hareket etmez, kendi evim anlayışıyla dairenin tadını çıkarabilirsiniz.
 • Temizlenmiş, modern dizayn edilmiş, teknolojiyle desteklenmiş bir dairede özgürce vakit geçirebilirsiniz.
 • Yemek saatlerinde dairelerin gelişmiş mutfaklarında dilediğiniz gibi yemek pişirebilir, istediğiniz saatte yeme – içme öğünlerinizi ayarlayabilirsiniz.
 • İstanbul günlük kiralık dairelerimizde ısı yalıtım bulunduğundan mevsim zorluklarını yaşamazsınız.
 • Apart dairelerin en büyük avantajı kişi sayısıdır. Otellerde olduğu gibi kişi başı hizmet bedeli ödemezsiniz. Tek, çift ya da kalabalık grup olarak dairede kalabilirsiniz.
 • Dairelerdeki tüm beyaz eşyaları kullanabilirsiniz. Kendi çamaşırınızı ekonomik biçimde yıkayabilir, kurutabilirsiniz.
 • Ulaşım anlamında sıkıntı yaşamazsınız, günlük apartlar ulaşımın kolay olduğu bölgelere konumlandırılmıştır. 

 

Esenyurt Günlük Kiralık Apart   

Günlük Kiralık Apart Özellikleri

İstanbul günlük kiralık daire özellikleri aşağıdaki gibidir:

 • Günlük kiralık apart daireler stüdyo daire, 1+1, 2+1, 3+1 ve katları şeklinde devam eden büyüklüktedir. Tek ya da birden fazla kişiler, aileler için uygundur.
 • Dairelerimiz güvenlik anlamında korunaklıdır.
 • Her dairede ısı yalıtım, iklimlendirme çalışmaları söz konusudur.
 • Günlük kiralık dairelerimizde temizlik disiplinli şekilde yapılır. Her konuk sonrasında personellerimiz detaylı temizlik yapar ve daireyi temiz biçimde kiralar.
 • Olası bir teknik problemde Agora Suit personelleri gerekli desteği sunar.
 • Esenyurt günlük kiralık apart dairelerimizin konumu nedeniyle toplu taşıma, alışveriş, sağlık ya da resmi kurumlara ulaşım pratiktir. 

 

Günlük Kiralık Apart Fiyatları

Esenyurt günlük kiralık apart daire fiyatları geniş bir fiyat yelpazesine sahiptir. Dairelerin oda sayısı, metrekare ölçüsü sebebiyle kira bedeli değişkenlik gösterir. Günlük kiralık apart hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız eğer web sayfamızdan ya da iletişim numaralarımızdan bize ulaşarak bilgi alabilir, rezervasyon yaptırabilirsiniz. İstanbul günlük kiralık apart fiyatlarının otellere oranla çok daha ekonomik olduğunu üstelik konaklama kalitesinden ödün verilmediğini güvenlikli, huzurlu, temiz dairelerde keyifle konaklayabileceğinizi bilmelisiniz. Bilgi ve rezervasyon işlemleri için lütfen bizimle iletişime geçin. 

 

Rezervasyon ve Bilgi İçin Hemen agorasuit.com/iletisim Tıklayın!

Agora Suit Olarak Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Sizlere Teşekkür Ediyor ve İyi Konaklamalar Diliyoruz. 

Kategoriler

Son Haberler