Esenyurt Günlük Daire

25 Ağu 2018

Esenyurt Günlük Daire

Bizi Seçmeniz İçin Üç Sebep

Hijyen

Esenyurt günlük kiralık daire sektöründe öncü olan firmamız'da siz değerli müşterilerimizin konforunu ve hijyenini ön planda tutuyoruz. Günlük kiralık daire sektöründe temizliğin çok önemli olduğunu bildiğimizden gerek personellerimizin gerek odalarımızın titizliğine çok önem gösterdiğimiz için siz değerli müşterilerimiz sayesinde bu sektörün öncü isimlerinden olabildik.

Piyasadan Daha Ucuz

Esenyurt günlük kiralık daire hizmetlerinde müşterilerimize fiyatı abartmıyoruz tam aksine piyasa fiyatının altında fiyat vermekteyiz. Müşterilerimizin vereceği parayı bizim hak etmemiz gerektiğini benimsemiş bir kuruluşuz. 

Güler yüzlü personel

Günlük kiralık konaklama hizmetlerinde müşteri karşılama çok önemlidir. Uzun yoldan geldiniz yada iş için şehir değiştirdiniz bir günlük konaklamak istiyorsunuz ama otel yerine günlük kiralık daire hizmetlerinden yararlanmak istiyorsunuz içeriye girdiğinizde personellerin güler yüzlü olmadığını gördüğünüzde yorgunluğunuz iki katına çıkabilir :)  Bunun bilincinde olduğumuzdan personllerimizin diksiyonuna, kılık kıyafetine en önemliside güler yüzlü olmasına dikkat eder personel alımlarımızı buna göre değerlendiririz.

 

Esenyurt Günlük Kiralık Daire Hizmetlerinde agorasuit.com'u Seçtiğiniz İçin Teşekkür Eder ve İyi Konaklamalar Dileriz.

Kategoriler

Son Haberler