0(530) 515 20 36

Esenyurt Ardıçlı Günlük Kiralık Ev

Esenyurt Ardıçlı Günlük Kiralık Ev


Esenyurt Ardıçlı Günlük Kiralık Ev

Esenyurt Ardıçlı Mahallesi Tüm esenyurt halkının yaşamak istediği ardıçlı mahallesinde bir ev hayali taşıdığı bir mahalledir. Görkemli villaları ultra lüx otomobillerin olduğu son derece lüx bir mahalledir. Aslında esenyurt mahllesi görünsede aslında bambaşka bir semt havası var. Bu mahallede bir gece geçirmek isteyen'ler için günlük kiralık ev hizmeti sunmaya başladık. Ardıçlı günlük  kiralık ev arayışlarınız için lütfen iletişim numaralarımızdan bizimle irtibata geçiniz.Esenyurt ve bahçeşehir arasında bulunan ardıçlı mahallesine ulaşmak çok kolay.

TEM OTO YOLUNU KULLANARAK NASIL GİDERİM?

Ardıçlı mahallesine nasıl giderim? Esenyurt ardıçlı mahallesine gitmek istediğinizde tabiki öncelikli olarak navigasyon tercih etmelisiniz.

Otoban  üzerinden gelecekseniz esenyurt bahçeşehir avcılar gişelerinden çıkış yapınız.Esenyurt bahçeşehir gişelerinden çıkış yaptıktan sonra ikinci sağdan giriş yaparak ardıçlı mahallesi tabelalarını takip ederek maxsimum 5 dk içerinde ardıçlı mahallesinde olacaksınız.

E5 YOLUNU KULLANARAK NASIL GİDERİM?

İster istanbul yönünden gelin isterseniz istanbul yönünden gelin yapmanız gereken haramidere kavşağından esenyurt çevre yolunu kullanmak olacak esenyurt bahçeşehir gişelerine girmeden önceki son çıkıştan çıkınız. ardıçlı mahallesi tabelasını takip ediniz.

Ardıçlı günlük kitalık ev özellikleri?

Esenyurt ardıçlı mahallesinde kiralayacağınız günlük kiralık evler iç mimar tarafından özenle dekoreedilmiş ve her ince ayrıntısına kadar hesaplanarak eşyalandırılmıştır. Misafirlerin rahat bir konaklama yaşayabilmeleri için her türlü imkana sahip evlerde gönül rahatlığı ile konaklama yapabilirsiniz. Haydi ne duruyorsunuz sizdeArdıçlı günlük kiralık ev kiralayarak bu konforu yaşayınız

. Hemen Şimdi Rezervasyon Yapmak İçin : 05305152036 Arayınız