BLOG

Esenyurt Günlük Kiralık Daire

Blog

AGORA SUİT Dünya'ya Hitap Ediyor 30Tem

AGORA SUİT Dünya'ya Hitap Ediyor

Agora Suit Dünya'ya Hitap Ediyor Esenyurt günlük kiralık daire hizmetleri dünyaya hitap ediyor. Nasıl mı? Globalleşen dünyada küreselleşmenin etkisiyle şirketler artık her şehirde şube açmaktadır. Şüphesiz ki dünya ticaretinin kalbinin attığı en büyük şehir İstanbul’. Haliyle ticaretin kalbi burada atınca insan sirkülasyonu da çok fazla olmaktadır. Fuarlar, toplantılar, anlaşmalar, vs gibi nedenlerle insanlar İstanbul’a akın etmektedir. Günü birlik insan akışı fazla olunca da haliyle “kalacak yer” problemi doğuyor. İşverenler çok önemsemese de personeller için kalınacak yer büyük önem arz ediyor. Bir otelde ya da günlük kiralık evde kalmak ne kadar sorun olabilir ki?   Dünyada günden güne artan ticaret ve iş hacmi şirketlerin ülkeler arası ve şehirler arası iş görüşmelerini arttırmaktad..
Agora Suite Esenyurt Günlük Kiralık Ev 2Oca

Agora Suite Esenyurt Günlük Kiralık Ev

Agora Suit Esenyurt Günlük Kiralık Ev Agora Suit olarak, günlük kiralık ev hizmetleriyle adını duyurmuş başarılı bir emlak şirketi haline geldik. Birçok alanda faaliyet gösteren şirketimiz, yoğun olarak kiralık ev çalışmalarıyla öne çıkıyor. İstanbul, Esenyurt özelinde şirketimizin aktif faaliyetleri bulunuyor. Otellerin full kapasite çalıştığı dönemlerde güçlü bir alternatif sunan şirketimiz, geldiği noktada doğudan ana konaklama tercihini oluşturabiliyor. Farklı şehirlerden, yurt dışından İstanbul’a gelen kişiler, konaklama sorununu Agora Suit Esenyurt günlük kiralık ev hizmetlerimizden yararlanarak çözüme kavuşturuyor.   Agora Suit Günlük Kiralık Ev Hizmetleri Agora Suit günlük kiralık ev hizmetlerimizde stüdyo daire, 1+1, 2+1 şeklinde zenginleşen bir ev yelpazemiz bulunuyor. İstanb..
Esenyurt Günlük 2+1 Kiralık Daire 8Eki

Esenyurt Günlük 2+1 Kiralık Daire

Esenyurt Günlük 2+1 Kiralık Daire Esenyurt ilçesi, günlük kiralık dairelerin popüler olduğu bir bölgedir. İstanbul’a, Esenyurt’a turistik, iş, sağlık, eğitim, fuar, seminer ve benzeri sebeplerle günübirlik ya da birkaç günlük gelen herkes Esenyurt günlük kiralık daire seçeneklerini değerlendiriyor. Özellikle çift ve birkaç kişilik daha kalabalık bir grupla gelenler 2+1 günlük kiralık daireleri tercih ediyor. Agora Suit, Esenyurt günlük 2+1 kiralık daire hizmetleriyle gelen talepleri karşılıyor, kişi sayısına ve istenilen özelliklere bağlı kalarak çözümler sunuyor. İstanbul’dan, komşu ilçelerden, şehir dışından ve yurt dışından gelen konukların ihtiyaç duyduğu konaklama hizmetleri Agora Suit’in verdiği kiralık daire hizmetleriyle çözülüyor. Düğün gibi önemli organizasyonlarda dahi başka şe..
Esenyurt Günlük 1+1 Kiralık Ev 30Eyl

Esenyurt Günlük 1+1 Kiralık Ev

Esenyurt Günlük 1+1 Kiralık Ev Esenyurt Günlük Kiralık 1+1  Ev Mi Arıyorsunuz? Tesisimizde her ihtiyaca göre daire seçeneği bulunmaktadır. Ağrlıklı olarak 1+1 dairelerden oluşsa da  studio ve 2+1 daire seçeneklerimizde mevcuttur. Esenyurt nüfus olarak her geçen gün artmakta ve aynı şekilde gelişerek ve modernleşerek istanbulun gözdesi haline gelmektedir. Bölgemize sağlık sektöründede yatırımlar yapılmakta. Bu yatırımların beraberinde bazı talepler oluşmaktadır. Bunların başında ise konaklama ihtiyacı gelmektedir. Bölgede saçılan büyük hastahanelere dünyanın her bölgesinden hasta gelmektedir. Gelen hastaların konaklama ihtiyaçlarına cevap verebilmek için son zamanlarda alternatif konaklama şekli olan ev konsepti yurt dışında Daily Rental House olarak nitelendirilen yurdumuzda ise günü birl..
Esenyurt Günlük Kiralık Daire 14Ağu

Esenyurt Günlük Kiralık Daire

Esenyurt Günlük Kiralık Daire Esenyurt, İstanbul’un popüler yaşam alanlarından biridir. Yıl boyunca yerleşik halk haricinde eğitim, turizm, iş, akademik ve benzeri amaçlarla Esenyurt’a gelen kişi sayısı oldukça fazla. Günübirlik ya da birkaç gecelik konaklama yapacak şekilde Esenyurt ilçesine gelenler ya otel ya da günlük kiralık daire tercih ediyor. Son yıllardaki konaklama istatistiklerine ve Agora Suit’in çalışma performansına bakıldığında, kişilerin otellere yüksek ücretler ödemek yerine Esenyurt günlük kiralık daire tercih ettiğini görebiliyoruz. Esenyurt’ta kiralanan günlük daire ile sadece Esenyurt ilçesine değil diğer tüm bölgelere ulaşım kolaylaşıyor. Hastane, banka, resmi kurumlar, noter, alışveriş merkezi ve ihtiyaç duyulan çok daha fazla alana Esenyurt’tan kolaylıkla ulaşmak m..
Arap Turistler Neden Günlük Kiralık Dairede Kalıyor? 4Ağu

Arap Turistler Neden Günlük Kiralık Dairede Kalıyor?

Arap Turistler Günlük Kiralık Evleri NedenTercih Ediyor? Son yıllarda Türkiye'de artış gösteren Arap turist sayısı Türkiye turizmini özellikle de İstanbul turizmini canlandırmaya devam ediyor. Bu yıl İstanbul'un hemen hemen her bölgesinde arap turistlere raslamak mümkün. İstanbula gelen turistler yüksek tutarda alış veriş yaparak ülkelerinde dönüyorlar. Bir diğer dikkat çeken konu ise Arap müşterilerin otel yerine daha rahat ve daha ucuz olan günlük kiralık evleri tercih etmesi. Aslında ucuz oldukları için demek yanlış olur. Arap turistler yemek yapmayı seviyor ve rahatlarına oldukça düşkünler. Otellerde istedikleri gibi rahat olamadıkları için günlük kiralık ev kiralayarak hem kendilerini rahat hissediyorlar hemde istedikleri gibi yemek yaparak istedikleri gibi evlerine alışveriş yapabil..
Akbatı Günlük Kiralık Daire 28Tem

Akbatı Günlük Kiralık Daire

Akbatı Günlük Kiralık Daire Akbatı, Esenyurt ve Bahçeşehir'in ortasında büyük bir alışveriş merkezi ve aynı zamanda oldukça keyifli zaman geçirilebilecek bir çok aktivite alanı bulunan bölgedir.  Esenyurt, Bahçeşehir, Esenkent ve bölge ilçelerden cok sayıda insanın birlikte eğlenceli ve keyifli vakit geçirebildikleri nadir bölgelerden biridir.  Özellikle gençlerin tercih ettiği bölgede çok sayıda kafe ve restorant bulunmaktadır.  Akbatı alışveriş merkezi İstanbul'da çoğu alışveriş merkezinde bulamadığınız dünyaca ünlü markaların mağazalarının bulunması Akbatının neden bu kadar rağbet gördüğün bir göstergesidir. Dünyaca ünlü Kafe markalarının bulunduğu  Akbatı Avm günün her saati oldukça yoğun bir kalabalığa ev sahipliği yapmaktadır. Gecenin geç saatlerine kadar açık olan kafeler işletmeci..
İnnovia Günlük Kiralık Daire 25Tem

İnnovia Günlük Kiralık Daire

İnnovia Günlük Kiralık Daireler Neden Kapatıldı? Çok değil bundan yaklaşık 7 ay önce İnnovia Günlük Kiralık Daire ilanlarını çok sık görebilirdiniz. Ama yasal olmadığı için daha doğrusu ailelerin yaşamlarını sürdürdüğü bir site olduğu için bu tarz konaklamalara izin verilmedi ve yoğun şikayet üzerine esenyurt belediyesinin oluşturduğu özel birimin sürekli yapmış olduğu baskınlar ve kesilen cezalar sonucunda İnnovia Yönetiminin de desteği ile İnnovia Günlük Kiralık Ev'ler Teker teker kapatıldı site büyük bir huzura kavuştu. Günlük kiralık ev işi aslında yasal bir hizmettir. Fakat devletin belirlemiş olduğu kriterler var. Peki bunlar Neler?   Günlük Kiralık Ev Yönetmeliği Dünyanın bir çok ülkesinde işletilen günlük kiralık evler var. Bu günlük kiralık evler Türkiye'de ise yaklaşık 10 yıl..
Günlük Kiralık Daire Ne Demek? 23Tem

Günlük Kiralık Daire Ne Demek?

Günlük Kiralık Dairelerde Sıkça Sorulan Sorular Günlük Kiralık Daire Ne Demek ? Günlük kiralık daire Kiralarken Nelere Dikkat Etmek Gerekir ? Günlük  Kiralık Daire Kiralamak İstediğimde Ne Yapmalıyım? Gibi sık sorulan soruların cevapları için okumaya devam edin.   Soru: Günlük Kiralık Daire Ne Demek ? Cevap: Günlük Kiralık Daire dünya genelinde çok uzun yıllardan beri mevcut olan, ülkemizde ise son yıllarda faaliyete giren alternatif bir konaklama şeklidir. Günümüzde konaklama ihtiyacı olan yerli ve yabancı misafirlerin veya seyahat severlerin konaklama tercihlerini günlük kiralık evlerden yana kullandıkları görülüyor. Peki neden? Aslında bunun iki cevabı var. Bunlardan ilki öncelikli günlük kiralık daire tercih eden kişilerin her nerede olurlarsa olsun otel hayatına alışamamaları seya..
Esenyurt Merkez Günlük Kiralık Daire 20Tem

Esenyurt Merkez Günlük Kiralık Daire

Esenyurt Merkez Günlük Kiralık Daire Misafirlerimi nerede ağırlayacağım sorununa son. Esenyurt ve çevresinde oturuyor ve herhangi bir sebepten dolayı misafirleriniz gelecekse misafirleri nasıl ağırlayacağım diye düşünüyorsanız, Esenyurt Merkezde bulunan Agora Suit sizin yerinize misafirlerini beş yıldızlı otel konforunda ağırlıyor. Esenyurt Günlük Kiralık Daire Hizmeti sunan Agora Suit yasal ve güvenilir bir tesis olarak bölge halkının kısa sürede tercih ettiği bir tesis olmayı başarmıştır. 144 adet daire ile bölge halkına alternatif konaklama hizmeti sunarken aynı zamanda da konaklayan misafirler tarafından güven duyulan bir işletme haline gelmiştir.   Esenyurt Merkezde Günlük Kiralık Daire Hizmeti Sunan Agora Suit İncelemek İçin agorasuit.com Tıklayın!   Tesisimizi tercih eden misa..
WhatsApp ile iletişime geç