BLOG

Esenyurt Günlük Kiralık Daire

Blog

Günlük Kiralık Daire Mi? Otel Mi? 2Ağu

Günlük Kiralık Daire Mi? Otel Mi?

Esenyurt Günlük Kiralık Daire Mi Yoksa Otel Mi? Günlük kiralık daireler son yıllarda ön plana çıkmıştır. Daha önceleri konaklamalar pansiyon ve otellerde yapılırken şuan günlük kiralık daireler daha rövanştadır. Otel mi? Günlük kiralık daire mi? Peki Neden? Bu sorulara cevap verebilmek için otel ve günlük kiralık daireleri her açıdan karşılaştırmak gereklidir.     1. Ücretlendirme Otellerde ücretlendirme kişi başı olarak yapılmaktadır. Kaç kişi giriş yaparsa ona göre ödeme yapılır. Şuan otel ücretleri günlük olarak kişi başı minimum 150 TL'dir. Günlük kiralık daireler ise kişi başı değil daireye göredir. Daire fiyatları da 2 kişilik ya da 3 kişilik olarak değişmektedir. Oratalama olarak 2 kişilik daire 120 TL 3 kişilikler 150 TL'dir. Yani 1 kişi bile kalsa otele göre daha uygun bir ..
Esenyurt Günlük Kiralık Daireler Güvenli Mi? 1Ağu

Esenyurt Günlük Kiralık Daireler Güvenli Mi?

Esenyurt Günlük Kiralık Dairelerde Güvenlik Esenyurt günlük kiralık daireler lüx otel konseptinde hizmet veren ekonomik konaklama firmalarıdır. Günlük kiralık dairelerin geçmişi nedeniyle misafirlerin aklında güvenli mi acaba sorusu oluşmaktadır. Bu nedenle Agora Suit'te güvenliği ele aldık.   Agora Suit Güvenli Mi? Agora Suit Esenyurt günlük kiralık daire hizmeti vermekte olan firmaların başında gelmektedir. 7 gün 24 saat hizmet vermekte olan Agora Suit her gün yüzlerce misafirine ev sahipliği yapmaktadır. Günde yüzlerce misafire ev sahipliği yapmak da Agora Suit üzerine büyük bir sorumluluk yüklemektedir. Müşterilerin memnuniyetini ve güvenliğini sağlamak... Müşterilerin memnuniyetini sağlamak için Agora Suit uzman resepsiyon ve temizlik personelleriyle çalışmakta, dairelerini lüx a..
Esenyurt Günlük Kiralık Dairelerin Avantajları 31Tem

Esenyurt Günlük Kiralık Dairelerin Avantajları

ESENYURT GÜNLÜK KİRALIK DAİRE Esenyurt günlük kiralık daire hizmeti vermekte olan Agora Suit hizmetlerini sürdürmeye devam ediyor. Peki Esenyurt günlük kiralık daireler kimler için avantaj ve neden?   ESENYURT GÜNLÜK KİRALIK DAİRELERİN AVANTAJLARI Günlük kiralık daireler otellerle kıyaslandığında çok daha uygun fiyattadır. Bu da otel yerine günlük kiralık daire tercih edilmesini sağlıyor. Otellerde kişi başı ücret alınırken günlük kiralık dairelerde ise daire ücreti alınıyor. Çiftler kaldıkları zaman kişi başı ücret değil tuttukları daireye göre ödeme yapıyor. Ya da iş toplantısına gelen grup bireyleri her biri ayrı ayrı ödeme yapmak yerine iki kişilik ya da üç kişilik daireler için daire başı ödeme yapıyorlar. Bu da büyük bir kâr sağlamalarına sebep oluyor. Esenyurt günlük kiralık da..
AGORA SUİT Dünya'ya Hitap Ediyor 30Tem

AGORA SUİT Dünya'ya Hitap Ediyor

Agora Suit Dünya'ya Hitap Ediyor Esenyurt günlük kiralık daire hizmetleri dünyaya hitap ediyor. Nasıl mı? Globalleşen dünyada küreselleşmenin etkisiyle şirketler artık her şehirde şube açmaktadır. Şüphesiz ki dünya ticaretinin kalbinin attığı en büyük şehir İstanbul’. Haliyle ticaretin kalbi burada atınca insan sirkülasyonu da çok fazla olmaktadır. Fuarlar, toplantılar, anlaşmalar, vs gibi nedenlerle insanlar İstanbul’a akın etmektedir. Günü birlik insan akışı fazla olunca da haliyle “kalacak yer” problemi doğuyor. İşverenler çok önemsemese de personeller için kalınacak yer büyük önem arz ediyor. Bir otelde ya da günlük kiralık evde kalmak ne kadar sorun olabilir ki?   Dünyada günden güne artan ticaret ve iş hacmi şirketlerin ülkeler arası ve şehirler arası iş görüşmelerini arttırmaktad..
Agora Suite Esenyurt Günlük Kiralık Ev 2Oca

Agora Suite Esenyurt Günlük Kiralık Ev

Agora Suit Esenyurt Günlük Kiralık Ev Agora Suit olarak, günlük kiralık ev hizmetleriyle adını duyurmuş başarılı bir emlak şirketi haline geldik. Birçok alanda faaliyet gösteren şirketimiz, yoğun olarak kiralık ev çalışmalarıyla öne çıkıyor. İstanbul, Esenyurt özelinde şirketimizin aktif faaliyetleri bulunuyor. Otellerin full kapasite çalıştığı dönemlerde güçlü bir alternatif sunan şirketimiz, geldiği noktada doğudan ana konaklama tercihini oluşturabiliyor. Farklı şehirlerden, yurt dışından İstanbul’a gelen kişiler, konaklama sorununu Agora Suit Esenyurt günlük kiralık ev hizmetlerimizden yararlanarak çözüme kavuşturuyor.   Agora Suit Günlük Kiralık Ev Hizmetleri Agora Suit günlük kiralık ev hizmetlerimizde stüdyo daire, 1+1, 2+1 şeklinde zenginleşen bir ev yelpazemiz bulunuyor. İstanb..
Esenyurt Günlük 2+1 Kiralık Daire 8Eki

Esenyurt Günlük 2+1 Kiralık Daire

Esenyurt Günlük 2+1 Kiralık Daire Esenyurt ilçesi, günlük kiralık dairelerin popüler olduğu bir bölgedir. İstanbul’a, Esenyurt’a turistik, iş, sağlık, eğitim, fuar, seminer ve benzeri sebeplerle günübirlik ya da birkaç günlük gelen herkes Esenyurt günlük kiralık daire seçeneklerini değerlendiriyor. Özellikle çift ve birkaç kişilik daha kalabalık bir grupla gelenler 2+1 günlük kiralık daireleri tercih ediyor. Agora Suit, Esenyurt günlük 2+1 kiralık daire hizmetleriyle gelen talepleri karşılıyor, kişi sayısına ve istenilen özelliklere bağlı kalarak çözümler sunuyor. İstanbul’dan, komşu ilçelerden, şehir dışından ve yurt dışından gelen konukların ihtiyaç duyduğu konaklama hizmetleri Agora Suit’in verdiği kiralık daire hizmetleriyle çözülüyor. Düğün gibi önemli organizasyonlarda dahi başka şe..
Esenyurt Günlük 1+1 Kiralık Ev 30Eyl

Esenyurt Günlük 1+1 Kiralık Ev

Esenyurt Günlük 1+1 Kiralık Ev Esenyurt Günlük Kiralık 1+1  Ev Mi Arıyorsunuz? Tesisimizde her ihtiyaca göre daire seçeneği bulunmaktadır. Ağrlıklı olarak 1+1 dairelerden oluşsa da  studio ve 2+1 daire seçeneklerimizde mevcuttur. Esenyurt nüfus olarak her geçen gün artmakta ve aynı şekilde gelişerek ve modernleşerek istanbulun gözdesi haline gelmektedir. Bölgemize sağlık sektöründede yatırımlar yapılmakta. Bu yatırımların beraberinde bazı talepler oluşmaktadır. Bunların başında ise konaklama ihtiyacı gelmektedir. Bölgede saçılan büyük hastahanelere dünyanın her bölgesinden hasta gelmektedir. Gelen hastaların konaklama ihtiyaçlarına cevap verebilmek için son zamanlarda alternatif konaklama şekli olan ev konsepti yurt dışında Daily Rental House olarak nitelendirilen yurdumuzda ise günü birl..
Esenyurt Günlük Kiralık Daire 14Ağu

Esenyurt Günlük Kiralık Daire

Esenyurt Günlük Kiralık Daire Esenyurt, İstanbul’un popüler yaşam alanlarından biridir. Yıl boyunca yerleşik halk haricinde eğitim, turizm, iş, akademik ve benzeri amaçlarla Esenyurt’a gelen kişi sayısı oldukça fazla. Günübirlik ya da birkaç gecelik konaklama yapacak şekilde Esenyurt ilçesine gelenler ya otel ya da günlük kiralık daire tercih ediyor. Son yıllardaki konaklama istatistiklerine ve Agora Suit’in çalışma performansına bakıldığında, kişilerin otellere yüksek ücretler ödemek yerine Esenyurt günlük kiralık daire tercih ettiğini görebiliyoruz. Esenyurt’ta kiralanan günlük daire ile sadece Esenyurt ilçesine değil diğer tüm bölgelere ulaşım kolaylaşıyor. Hastane, banka, resmi kurumlar, noter, alışveriş merkezi ve ihtiyaç duyulan çok daha fazla alana Esenyurt’tan kolaylıkla ulaşmak m..
Arap Turistler Neden Günlük Kiralık Dairede Kalıyor? 4Ağu

Arap Turistler Neden Günlük Kiralık Dairede Kalıyor?

Arap Turistler Günlük Kiralık Evleri NedenTercih Ediyor? Son yıllarda Türkiye'de artış gösteren Arap turist sayısı Türkiye turizmini özellikle de İstanbul turizmini canlandırmaya devam ediyor. Bu yıl İstanbul'un hemen hemen her bölgesinde arap turistlere raslamak mümkün. İstanbula gelen turistler yüksek tutarda alış veriş yaparak ülkelerinde dönüyorlar. Bir diğer dikkat çeken konu ise Arap müşterilerin otel yerine daha rahat ve daha ucuz olan günlük kiralık evleri tercih etmesi. Aslında ucuz oldukları için demek yanlış olur. Arap turistler yemek yapmayı seviyor ve rahatlarına oldukça düşkünler. Otellerde istedikleri gibi rahat olamadıkları için günlük kiralık ev kiralayarak hem kendilerini rahat hissediyorlar hemde istedikleri gibi yemek yaparak istedikleri gibi evlerine alışveriş yapabil..
Akbatı Günlük Kiralık Daire 28Tem

Akbatı Günlük Kiralık Daire

Akbatı Günlük Kiralık Daire Akbatı, Esenyurt ve Bahçeşehir'in ortasında büyük bir alışveriş merkezi ve aynı zamanda oldukça keyifli zaman geçirilebilecek bir çok aktivite alanı bulunan bölgedir.  Esenyurt, Bahçeşehir, Esenkent ve bölge ilçelerden cok sayıda insanın birlikte eğlenceli ve keyifli vakit geçirebildikleri nadir bölgelerden biridir.  Özellikle gençlerin tercih ettiği bölgede çok sayıda kafe ve restorant bulunmaktadır.  Akbatı alışveriş merkezi İstanbul'da çoğu alışveriş merkezinde bulamadığınız dünyaca ünlü markaların mağazalarının bulunması Akbatının neden bu kadar rağbet gördüğün bir göstergesidir. Dünyaca ünlü Kafe markalarının bulunduğu  Akbatı Avm günün her saati oldukça yoğun bir kalabalığa ev sahipliği yapmaktadır. Gecenin geç saatlerine kadar açık olan kafeler işletmeci..
WhatsApp ile iletişime geç