BLOG

Esenyurt Günlük Kiralık Daire

Blog

Agora Suite Esenyurt Günlük Kiralık Ev 2Oca

Agora Suite Esenyurt Günlük Kiralık Ev

Agora Suite Esenyurt  Günlük Kiralık Ev 2019 Yılına Girerken İstanbul’da ki Otellerin Çoğu Doldu Taştı. Otellerin yapmış olduğu organizasyonlar , Kampanyalar Ve Yılbaşına Ait Özel Programlar Vatandaşların büyük ilgisi çekti  ve otellerin doluluk oranları %98  gördü . Bunun yanı sıra Diğer alternatif konaklama tesisleri de oldukça hareketli geçti.  İstanbulun bir çok ilçesinde bulunan günlük kiralık ev hizmeti sunan firmalar da tercih edilen konaklama tesisleri oldu. ÖzellikleEsenyurt Günlük Kiralık Ev arayışı arama motorlarında en çok yapılan aramalar arasına girdi. Bölgede 5 yıldızlı otellerle Rekabet edebilecek kalitede hizmet veren Agora Suite  Yılbaşı gecesi misafirlerine birbirinden güzel sürpriz’lerle Ağırladı. Agora Suite Yöneticileri 2019 Ylına girerken Tesislerini Tercih Eden Kon..
Esenyurt Günlük Kiralık 2+1 Daire 8Eki

Esenyurt Günlük Kiralık 2+1 Daire

Esenyurt Günlük Kiralık 2+1 Daire İhtiyacınıza Esenyurt'un İncisi Agora Suite Çözüm Buluyor. Bölgemizde Çok Sayıda Günlük Kiralık Daire Bulunmaktadır. Bu Daireler Genellikle  sütüdyo ve 1+1 Daireler şeklindedir. Anca Kalabalaık Ailelerin veya Gurupların İhtiyaçlarını Karşılayamamaktadırlar. Agora Suite Esenyurt Günlük Kiralık Ev İhtiyaçlarınız Tüm Anlamıyla Hizmet Vermek Amacı ile dizayn edilmiştir. Her Guruba  Ve Her Bütçeye göre daire seçeneklerimiz Mevcutdur.İstanbul İçi Veya İstanbul Dışından Gelen misafirlerinizi güven içinde tesisimizde misafir edebilirsiniz. Kendi evinizde misafirlerini ağırlayacak yerinizmi yok bir telefon kadar yakınız istediğiniz kişi sayısına göre sizlere daire ayırabilir sizin yerinize misafirlerinizi konuk edebiliriz. Bunun Dışında iş veya turistik amaçlı ista..
Esenyurt Günlük Kiralık 1+1 Ev 30Eyl

Esenyurt Günlük Kiralık 1+1 Ev

Esenyurt Günlük Kiralık 1+1  Ev Mi Arıyorsunuz? Tesisimizde Her İhtiyaca Göre Daire Seçeneği Bulunmaktadır. Ağrlıklı olarak 1+1 Dairelerden Oluşsada  Stüdio Ve 2+1 Daire seçeneklerimizde Mevcutdur. Esenyurt Nüfus Olarak Her Geçen Gün Artmakta Ve Aynı Şekilde gelişerek ve modernleşerek istanbulun gözdesi haline gelmektedir. Bölgemize sağlık sektöründede yatırımlar yapılmakta. Bu yatırımların beraberinde bazı talepler oluşmaktadır. Bunların Başında ise Konaklama İhtiyacı gelmektedir. Bölgede saçılan büyük hastahanelere dünyanın her bölgesinden hasta gelmektedir. Gelen hastaların konaklama ihtiyaçlarına cevap verebilmek için son zamanlarda Alternatif konaklama şekli olan Ev Konsepti Yurt Dışında Daily Rental House olarak Nitelendirilen Yurdumuzda ise günübirlik evler olarak adlandırılan bu ev..
Esenyurt Günlük Kiralık Daire 14Ağu

Esenyurt Günlük Kiralık Daire

Esenyurt Günlük Kiralık Daire İhtiyaçlarınızda Agora Suite Olarak Her Zaman Hizmet Vermeye Hazırız. Bölgede çok sayıda Konaklama Tesisi Olmasına Rağmen Bizleri Tercih Eden Misafirleri Memnun etmek için sürekli kadrumuzu büyütüyor ve işimizi geliştiriyoruz. Beş yıldızlı otel Seviyesinde hizmet veren Agora Suite  Esenyurt Günlük Kiralık Ev Arayan Kişilerin en çok tercih ettiği Tesis Olma Yolunda Emin adımlarla yürüyor. Otel hizmet anlayışı ile hizmet veren Agora Suit Diğer Taraftanda Misafirlerini Knedi Evi Konforunu Sunmaya Gayret Gösteriyor. Yerli ve Yabancı çok sayıda misafiri ağırlayan Agora Suite Bölgedeki konaklama ihtiyacının büyük kısmını tek başına karşılıyor. Kaliteli ve ucuz konaklama hizmeti sunan Tesis Bölgedeki hastahanelerinde beyenisini almış Durumda. Hastahaneler Refakatçı s..
Arap Turistler Neden Günlük Kiralık Dairede Kalıyor? 4Ağu

Arap Turistler Neden Günlük Kiralık Dairede Kalıyor?

Son Yıllarda Türkiyede Artış Gösteren Arap Turist Sayısı Türkiye Turizmini Özelliklede İstanbul Turizmini Canlandırmaya devam ediyor. Bu Yıl İstanbulunun hemen hemen her bölgesinde arap turistlere raslamak mümkün. İstanbula gelen turistler yüksek tutarda alış veriş yaparak ülkelerinde dönüyorlar. Bir diğer dikkat çeken konu ise Arap Müşterilerin otel yerine daha rahat ve daha ucuz olan günlük kiralık evleri tercih etmesi. Aslında Ucuz Oldukları için demek yanlış olur. Arap Turistler yemek yapmayı seviyor ve rahatlarına oldukça düşkünler. Otellerde istedikleri gibi rahat olamadıkları için günlük kiralık ev kiralayarak hem kendilerini rahat his ediyorlar hemde istedikleri gibi yemek yaparak istedikleri gibi evlerine alışveriş yapabilmektedirler. Ağırlıklı olarak İstanbul Fatih bölgesinde kon..
Akbatı Günlük Kiralık Daire 28Tem

Akbatı Günlük Kiralık Daire

Akbatı Esenyurt Ve Bahçeşehirin Ortasında Büyük Bir Alışveriş Merkezi ve aynı zamanda oldukça keyifli zaman geçirilebilecek bir bölgedir.  Esenyurt, Bahçeşehir, Esenkent Ve bölge ilçelerden cok sayıda insanın birlikte eğlencelei ve keyifli vakit geçirebildikleri nadir bölgelerden biridir.  Özellikle gençlerin tercih ettiği bölgede çok sayıda kafe ve restorant bulunmaktadır.  Akbaı Alışveriş merkezi istanbul'da çoğu alışveriş merkezinde bulamadığınız dünyaca ünlü markaların mağazalarının bulunması akbatının neden bu kadar rağbet gördüğün bir göstergesidir. Dünyaca ünlü Kafe markalarının bulunduğu  Akbatı Avm günün her saati oldukça yoğun bir kalabalığa ev sahipliği yapmaktadır. Gecenin geç saatlerine kadar açık olan kafeler işletmecilerin yüzlerinide güldürmektedir. Bölgede Otel Sayısının Y..
İnnovia Günlük Kiralık Daire 25Tem

İnnovia Günlük Kiralık Daire

Çok Değil Bunan yaklaşık 7 Ay Önce İnnovia Günlük Kiralık Daire İlanlarını çok sık Görebilirdiniz. Ama Yasal Olmadığı için daha doğrusu ailelelrin yaşamlarını sürdürdüğü bir site olduğu için bu tarz konaklamalara izin verilmedi ve yoğun şikayet üzerine esenyurt belediyesinin oluşturduğu özel birimin sürekli yapmış oldukları baskınlar ve kesilen cezalar sonnucunda İnnovia Yönetiminin de desteği ile İnnovia Günlük Kiralık Ev'ler Teker teker kapatıldı site büyük bir huzura kavuştu. Günlük kiralık ev işi aslında yasal ama devletin belirlemiş olduğu kriterler var nedir bunlar. Günlük Kiralık ev yönetmenliği. Dünyanın bir çok ülkesinde işletilen günlük kiralık evler var Türkiyede ise yaklaşık 10 yıldır hizmetteler. İlk zamanlar her ne kadar türk toplumu tarafından dışalnasa ve garipsensede büy..
23Tem

Günlük Kiralık Daire Ne Demek?

Günlük Kiralık Daire Ne Demek ? Günlük kiralık daire Kiralarken Nelere Dikkat Etmek Gerekir ? Günlük  Kiralık Daire Kiralamak İstediğimde Neler Yapmalıyım Sorularının Cevaplarını Vermeye Çalışalım. Soru: Günlük Kiralık Daire Ne Demek ? Cevap: Günlük kiralık Daire Dünya Genelinde Çok Uzun Yıllardan Beri Mevcut Olan Ve Ülkemizde İse Son Yıllarda Faaliyete Giren Alternatif Bir Konaklama Şeklidir. Günümüzde Konaklama İhtiyacı Olan Yerli ve Yabancı misafirlerin Veya Seyehat Severlerin Konaklama Tercihlerini Günlük Kiralık Evlerden Yana Kullandıkları Görülmektedir. Peki Neden? Aslında Bunun iki cevabı var çok kısa anlamak  gerekirse birinci öncelik günlük kiralık daire tercih eden kişilerin her nerede olurlarsa olsun otel hayatına alışamamaları Sehat eden kişilere sorduğumuzda otellerin soğuk ..
Esenyurt Günlük Kiralık Evler 20Tem

Esenyurt Günlük Kiralık Evler

Misafirlerimi Nerede Ağırlayacağım Sorununa Son Diyoruz. Esenyurt Ve çevresinde oturuyor ve herhangi bir sebepten dolayı misafirleriniz gelecekse misafirleri nasıl ağırlayacağım diye düşünmeyin. Esenyurt Merkezde bulunan Agora Suit Sizin yerinize misafirlerini beş yıldızlı otel konforunda ağırlıyor. Esenyurt Günlük Kiralık Daire Hizmeti sunan Agora Suit Yasal ve güvenilir bir tesis olarak bölge halkının kısa sürede tercih ettiği bir tesis olmayı başarmıştır. 144 Adet Daire ile bölge halkına alternatif konaklama hizmeti sunarken aynı zamanda da konaklayan misafirler tarafından güven duyulan bir işletme haline gelmiştir. Tesisimizi tercih eden misafirlerimizi kendi evlerinde gibi hisetmeleri için tüm gücümüz ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Agora Suit olarak bölgemizde bulunan çok sayıda ku..
Agora Suite 18Tem

Agora Suite

Esenyurt'da Yeni Açılan Tesisimiz Konaklama Sektörüne Yeni Bir Hizmet Ve Kalite Anlayışı Getirmiştir. Bölgede Çok Sayıda Konaklama Hizmeti Veren Tesis Sayısı Olmasona Rağmen Kısa Sürede Siz Değerli Misafirlerimizin Bizi Tercih Etmesi Doğru Yolda Olduğumuzu Göztermiştir. Profösyonel Yönetim Kadromuz , Deneyimli Ve Güleryüzlü Personelimiz ile Her Daima Siz Değerli Misafirlerimizi Memnun Etmek İçin Durmadan Dinlenmeden hep Daha Fazlasını Sunabilmek İçin Çalışacağımızdan Emin Olabilirsiniz. Esenyurt otel ihtiyaçlarınızda ve Esenyurt Günlük Kiralık Ev İhtiyaçlarınızda Hiç Tereddüt Etmeden Tesisimizi Arayabilir Gönül Rahatlığı İle Konaklayabilirsiniz. Beş Yıldızlı Otel Konforunda Dizayn Edilmiş Agora Suite Misafirlerimizin En Konforlu Şekilde Konaklama Yaşayabilimeleri İçin Tüm Detaylar En İnc..