BLOG

Esenyurt Günlük Kiralık Daire

Blog

Esenyurt Günlük Kiralık Dairelerin Cazip Yönleri 22Eki

Esenyurt Günlük Kiralık Dairelerin Cazip Yönleri

Esenyurt Günlük Kiralık Daireler Neden Tercih Ediliyor   Esenyurt günlük kiralık daireleri cazip kılan en önemli yönleri fiyatlarıdır. Bir otelde 1 kişi için ödenen konaklama ücreti ile Esenyrut günlük kiralık dairede 3 kişi konaklayabilir. Paranız cebinizde kalır. 1+0, 1+1 ve 2+1 daire imkanlarıyla birden fazla kişi bu dairelerde kalabilir. Çift olarak gelenler 1+0 tercih edebilecekleri gibi 1+1 de tercih edebilirler. 1+0 dairelerde mutfak mevcut değildir. Ancak diğer daire türlerinde mutfak mevcuttur. Dairesinde kendi yemeğini kendisi hazırlamak isteyenler 1+1 ve 2+1 daireleri tercih edebilirler.   İş gezisi için İstanbula gelen gruplar 2şerli 3erli olarak esenyurt günlük kiralık dairelerde kalabilirler. Özellikle fuar dönemleri çok rastlanan bir uygulamadır. Esenyurt günlük kiralık ..
Günlük Kiralık Dairelerde Polis Baskını Olur Mu? 21Ağu

Günlük Kiralık Dairelerde Polis Baskını Olur Mu?

Günlük Kiralık Dairelerde Polis Baskını Olur Mu?   Geçtiğimiz yıllarda yasa dışı çalışan bazı günlük kiralık daire işletmeleri polis tarafından basılmıştı. Bu nedenle misafirler şuan da bununla ilgili kuşku duymaktadırlar. Akıllardaki soru günlük kiralık daireleri polis basar mı?   Basar veya basmaz... Bu kaldığınız konaklama tesisiyle alakalı bir durumdur. Yasadışı faaliyet gösteren her işletme polis baskınlarına maruz kalır. Ancak yasal düzenlemelere uygun, vergi kaydı bulunan işletmeler için böyle bir baskın söz konusu değildir.   Polis günlük kiralık dairelere neden gelir?   Günlük kiralık dairelerde kimlik bildirim sistemi kullanılmaya başlandığından dolayı gelen her misafirin kimlik bilgileri emniyet kimlik bildirim sistemine girilmektedir. Şayet polis tarafından aranması ola..
Günlük Kiralık Dairelerde Evlilik Cüzdanı İsteniyor Mu? 21Ağu

Günlük Kiralık Dairelerde Evlilik Cüzdanı İsteniyor Mu?

Günlük Kiralık Dairelerde Evlilik Cüzdanı İsteniyor Mu? Esenyurt günlük kiralık dairelerde evlilik cüzdanı isteniyor mu? İnternet üzerinden sık yapılan aramalardan biri budur. Geçmiş yıllarda insanlar misafirliğe giderken bile evlilik cüzdanlarını üzerlerinde taşırlardı. Evlilik cüzdanı bir bayanın çantasında mutlaka bulunurdu. Ancak günümüzde evlilik cüzdanı nikahtan sonra verildiğinde eve gidilip bir çekmeceye konulur ve orada yıllanmaya mahkum edilir. Günümüzde neredeyse hiçbir çift evlilik cüzdanını üzerinde taşımamaktadır. Bu nedenle tesisimize gelen çiftlerden evlilik cüzdanı istemek tamamen misafirlerimizi zor durumda bırakmaktır. Otellerde dahi artık evlilik cüzdanı istenmemektedir.   Esenyurt günlük kiralık dairelere girişlerde yalnızca kimlik istenmektedir. Kimliği yanında ol..
Esenyurt Günlük Kiralık Dairelerde Kamera Var Mı? 15Ağu

Esenyurt Günlük Kiralık Dairelerde Kamera Var Mı?

Esenyurt Günlük Kiralık Daireler Günlük kiralık dairelerde kamera olduğuna dair çeşirtli asılsız iddialar sosyal medyada dolaşırken Agora Suit olarak buna cevap verme ihtiyacı hissettik.   Esenyurt Günlük Kiralık Dairelerde Kamera Var Mı? İnternet, çağımızın olmazsa olmazlarındandır. Milyonlarca kullanıcıya hitap eden bir ağ olması nedeniyle iyi kötü herşeye erişim sağlanmaktadır. Tabi ki çeşitli efsaneler de çıkma durumundadır. Her konuya ilişkin bir asılsız efsane olduğu gibi günlük kiralık dairelerle ilgili efsaneler de dolaşmaktadır. Bunlardan en önemlisi günlük kiralık dairelerde kamera olduğu iddiasıdır. Zira bu misafirlerimizi rahatsız eden bir konudur. Ailesiyle gelen insanları tereddütte bırakmaktadır.Öncelikle şunu belirtmek gerekir ki günlük kiralık dairelerde kalan misafirl..
Günlük Kiralık Daireler Yasal Mı? 14Ağu

Günlük Kiralık Daireler Yasal Mı?

Günlük Kiralık Daireler Yasal Mı? Günlük kiralık daireler yasal mı sorusu misafirlerimizin kafasını kurcalayan bir durumdur. Önceki dönemlerde özellikle İnnovia sitesinde günlük kiralık evlere baskınlar yapılması, bu baskınların medyaya yansıması, gazetelerde boy boy gösterilmesi elbette ki misafirlerimizi kuşkuda bırakmaktadır.   Gerekli izinler alınıp, vergisi ödenen her iş yasaldır. Şayet işletme sahibi belediyeden gerekli izinleri almamışsa, vergisini de ödemiyorsa bu iş yasal olmaz. Kolluk kuvvetlerinin innovia ve diğer başka yerlerde günlük kiralık evlere yaptığı baskınlar da bu bağlamda incelenebilir. Her işi gayrımeşru yapan kişiler bulunmaktadır. Günlük kiralık ev işletmecilerinden bazıları da bunu aynı şekilde yapmıştır. İşletme için belediyeden izin almamışlar ve vergi kaydı ..
Günlük Kiralık Dairelere Kimliksiz Giriş 13Ağu

Günlük Kiralık Dairelere Kimliksiz Giriş

Günlük Kiralık Dairelere Kimliksiz Giriş Yapılıyor Mu? Pek çok kişi arama motorlarında "Esenyurt günlük kiralık daire kimliksiz" olarak arama yapmaktadır. Bu aramanın fazlalığı bizi bir açıklama yapmak durumunda bırakmıştır.   Esenyurt Günlük Kiralık Daireler 2017 yılına kadar kimliksiz giriş yapılabilen günlük kiralık daireler durumundaydı. Bazı girişlerde kimlik alınmaktaydı ancak bu yasal zorunluluk nedeniyle değil işletmenin kendi güvenliğini ve müşteri güvenliğini sağlaması amaçlı olarak uygulanan bir uygulamaydı. Ancak 2017 yılına kadar bazı günlük kiralık dairelerde meydana gelen bazı olaylar bu konuda yasal işlemler yapmayı gerekli kılmıştır. Zira günlük kiralık dairelerde yaşanmış olan bazı olaylar yurt çağında basına yansımıştır. İnsanların günlük kiralık daireye olan bakış aç..
Günlük Kiralık Ev Nedir? 9Ağu

Günlük Kiralık Ev Nedir?

Günlük Kiralık Ev Ne Demek?   Konaklama mekanları yerine ve yapısına göre ayrılırlar. Bunlar otel, pansiyon ve günlük kiralık dairelerdir. Oteller en lüks kapsama girerler. Kendi içlerinde butik otel ve yıldızlı oteller olarak ayrılırlar. Yıldızlı oteller en fazla 5 yıldızlı olup bu yıldızlar çeşitli standartlara ulaşan otellere verilir.   Pansiyonlar yarım pansiyon ve tam pansiyon olarak ayrılan, otellerden bir tık daha düşük konaklama mekanlarıdır. Tam pansiyonda herşey fiyata dahilken yarım pansiyonda bazı hizmetler ayrıca fiyatlandırılmaktadır. Otellerde de pansiyonlarda da kendi yemekhaneleri vardır.   Günlük kiralık evler ise otel ve pansiyonlardan çok daha farklı bir statüdedir. Genellikler rezidansta olurlar. Ancak müstakil binalar da kullanılabilmektedir. Bir binanın ya da r..
 İstanbul'da 5 Günlük Tatil Planı Nasıl Yapılmalı? 8Ağu

İstanbul'da 5 Günlük Tatil Planı Nasıl Yapılmalı?

İstanbul'da 5 Günlük Tatil Planı Nasıl Yapılmalı?   İstanbul tatil için Türkiye'de ideal bir şehir. Türkiye'deki her şehrin güzelliği İstanbul'da bulunabilir. İzmir'in denizi, Karadeniz Bölgesinin yeşilliği, Antalyanın kıyıları, Çanakkale'nin adaları, Güneydoğunun dağlık kesimleri, vs... Bunların tamamı ve daha fazlası İstanbulda bulunabilir gezme  alanlarıdır.   İstanbul'da yapılacak tatil planını sizler için gün gün ele aldık.     1. Gün Planı İlk gün gidilmesi gereken yer İstanbul'un merkezindeki tarihi yerlerdir. Eminönü ve çevresi... Metrobüsle Cevizlibağ'a gidilir. Ordan Tramvay ile Sirkeci yönüne doğru gidilir. Yarım saatlik mesafede Beyazıt Kapalı Çarşı Durağında inilir. Öncelikle Sahaflar Çarşısı sonra ise Kapalı Çarşı gezilir. Kapalıçarşı gezildikten sonra Çemberlitaş t..
Esenyurt Günlük Kiralık Daire Denildiğinde Agora Suit 7Ağu

Esenyurt Günlük Kiralık Daire Denildiğinde Agora Suit

Esenyurt Günlük Kiralık Daire Denildiğinde Agora Suit Esenyurt günlük kiralık daireler uzun yıllardır faaliyetlerini sürdürmektedir. Daha önceleri çok büyük problemlere sahne olan Esenyurt günlük kiralık daireler sonrasında yapılan yasal düzenlemeler ile misafirlerini daha iyi karşılayacak düzeye gelmiştir. Yasal düzenlemelerden sonra Esenyurt günlük kiralık daireler çok daha güvenli hale gelmiştir. Ancak halen kiralanan daireler basit odalardan öteye gitmemiştir. Ta ki Agora Suit faaliyete geçinceye kadar...   Agora Suit kuruluşuyla beraber özelde Esenyurt'a genelde ise tüm İstanbul'a ve Türkiye'ye günlük kiralık daire kavramının ne kadar özelleştirilebileceğini göstermiştir. Agora Suit Esenyurt günlük kiralık dairelerin yeni yüzü haline gelmiştir.   Agora Suit kuruluncaya kadar basi..
Agora Suit Ayrıcalık 6Ağu

Agora Suit Ayrıcalık

Agora Suit Her Açıdan Ayrıcalık Esenyurt günlük kiralık daire denildiğinde akla gelen ilk firma hangisi? Bu sorunun cevabı elbette ki Agora Suit.  Çünkü Agora Suit genç bir firma olup günlük kiralık daire üzerindeki olumsuz düşüncelerin tamamını kırmıştır. 1+0, 1+1 ve 2+1 daireleriyle günlük kiralık daire sistemine yeni bir boyut kazandırmıştır. Agora suitten önce esenyurt günlük kiralık daireler sadece 1+0 ve 1+1 şeklinde çiftlere hizmet sunmakta iken Agora Suit 2+1 daireler sunarak ailelere hizmet vermeye başlamıştır. Bu da günlük kiralık daireler için devrim niteliğindedir.  4 kişilik bir aile tatilini geçirmek için bir otelde kaldığında günlük olarak ödeyeceği minimum ücret 800 TL civarında iken Agora Suitte bu ücret 150 TL civarındadır. Agora suit bu açıdan tatile çıkmak isteyen aile..
WhatsApp ile iletişime geç