BLOG

Esenyurt Günlük Kiralık Daire

Blog

Agora Suit Dezenfeksiyon ve Çözüm 20May

Agora Suit Dezenfeksiyon ve Çözüm

Agora Suit'te Dezenfaksiyon ve Çözüm Bulundukları şehirden farklı nedenlerle ayrılan insanlar geçici olarak konaklama ihtiyacı duyarlar. Bu ihtiyaca yönelik ferah bir konaklama imkanı veren Agora Suit Esenyurt'ta hizmet veriyor. Ekonomik anlamda uygunluğu ve pırıl pırıl mekanları ile tercih sebebi olan Agora Suit son dönemlerde dünyayı etkisi altına alan korona virüsü ile etkin bir mücadele veriyor. Bu kapsamda her türlü önlemi titizlikle alarak müşterilerinin huzur içinde konaklaması için detaylı dezenfeksiyon uygulamaları yapıyor.   Korona Virüsüne Karşı Alınan Önlemler Gribe benzer bir görüntü çizen ancak ileri sahalarda hastada ciddi hasarlar bırakan korona virüsü mücadelesi kapsamında güvenli konaklama adına alınan önlemler şu şekildedir; Konaklayanların kayıtları tedbir amaçlı..
Yeni Tip Corona Virüsü 10Nis

Yeni Tip Corona Virüsü

Corona Virüsü Corona virüs dünyayı aynı gündeme kilitlemiş durumda. Milyarlarca insanı tehdit eden bu virüse karşı alınan önlemler her geçen gün artarken, virüsün sebep olduğu bilanço ise ağırlaşmakta. Pek çok ülkede virüsün tedavisine dönük çalışmalar sürse de, henüz nihai bir aşıdan söz etmek mümkün değil. Çin’den dünyaya yayıldığı bilinen bu yeni tip corona virüs nedir, belirtileri nelerdir ve ne gibi önlemler alınmalı başlıklarında bu yazımızda değineceğiz.   Yeni Tip Corona Virüsü Nedir? Corona virüs, insanlara bulaşabilen, hayvan türlerinde tespit edilmiş geniş bir virüs ailesidir. Geçmişte dünyada görülen MERS, SARS gibi hastalıkların kaynağı Corona virüs (CoV) ailesidir. Hafif soğuk algınlığından, şiddetli solunum sıkıntısına kadar farklı tablolara yol açan bu virüs ailesinin..
Esenyurt Günlük Kiralık Apart 2Mar

Esenyurt Günlük Kiralık Apart

Esenyurt Günlük Kiralık Apart Daire İstanbul’da konaklamanın en güzel ve ekonomik alternatiflerinden biri günlük kiralık apart daire hizmetidir. Agora Suit markasıyla verdiğimiz kiralık apart hizmetlerinde, şehre gelen insanların pahalı ya da ulaşımı zor oteller yerine ekonomik, lüks, konforlu, hijyenik apart dairelerde kalmasına zemin hazırlıyoruz. Esenyurt günlük kiralık apart dairelerimiz istediğiniz süre boyunca keyifle, sağlıkla konaklayabileceğiniz özelliklere sahiptir. Otel, pansiyon gibi seçenekler arasında öne çıkmayı başaran apartlar, İstanbul’un konaklama anlayışını değiştiriyor. İstanbul günlük kiralık apart talepleri gün geçtikçe artıyor, apart dairelerin özellikleri ve sunduğu avantajlar sayesinde öncelikli konaklama haline geliyor. Sizler de bu deneyimden üst düzeyde faydal..
Günlük Kiralık Apart 22Şub

Günlük Kiralık Apart

Günlük Kiralık Apart İstanbul her geçen gün nüfusunu artıran şehirler listesinde ilk sırada yer alıyor. Sadece ülke genelinde değil dünya genelinde İstanbul’un nüfus kapasitesini genişlettiğini görmek mümkün. Artan nüfus konaklama hizmetlerini olumlu etkiliyor, bu yönde taleplerin çoğalmasını sağlıyor. Günlük kiralık apart seçeneklerinin eskiye oranla çok daha fazla olması, her bütçeye hitap edecek zenginlikte opsiyonlarla sunulması şehir nüfusunun artmasıyla bağlantılıdır. Yaz sezonunda özellikle şehir nüfusu iki katına çıkıyor, dünyanın dört bir köşesinden gelen yerli ve yabancı turistler konaklama için günlük kiralık apart tercih ediyor. Esenyurt genelinde verilen apart konaklamada, her şey otel profesyonelliğinde, ev konforunda ayarlandığından ziyaretçiler otelde değil apart evlerde k..
Lüks Günlük Kiralık Daire 18Şub

Lüks Günlük Kiralık Daire

Lüks Günlük Kiralık Daire İstanbul gibi metropol bir şehirde konaklama sirkülasyonu yoğun geçiyor. Her gün binlerce insan şehre giriş yapıyor, konaklama hizmetlerinden yararlanıyor. Konaklama günlük, haftalık, aylık olmak üzere farklı periyotlarla gerçekleştiriliyor. Günlük kiralık daire bu hizmetler arasında en çok tercih edilen opsiyonlardan biri sayılıyor. Günübirlik bir otelde kalmak yerine günlük daire kiralamak konuklar için daha konforlu, ekonomik ve cazip geliyor. Otellerdeki bir odalık sıkışık ve yalnızlık hissi veren konaklamanın yanı sıra büyük, lüks daireleri günlük kiralamak daha keyiflidir. İstanbul günlük kiralık daire hizmetlerinde fazlasıyla gelişmiş bir şehir olup günlük lüks kiralık evleriyle üst düzey bir konaklama hizmeti veriyor.   İstanbul günlük kiralık daire tal..
Neden Agora Suit? 27Ara

Neden Agora Suit?

Günlük Kiralık Daire: Neden Agora Suit? İstanbul gibi metropol şehirlerde emlak sektörü yılın her günü hareketli bir tempoya sahiptir. Tüm dünyada günlük, haftalık, aylık ve yıllık kiralık daire hizmetleri verilir. Agora Suit, sadece İstanbul ya da ülke genelinde değil dünya genelinde emlak sektörünü takip eden ve sistemli hizmetler veren bir faaliyet ağına sahiptir. İstanbul günlük kiralık daire arayışı içerisinde olan her birey ya da grup, Agora Suit farkıyla bütçesine göre kiralık daire bulabiliyor. Agora Suit’in süreç içerisinde kiracılara çözümcü yaklaşımlar sunması, istenilen özelliklerde dairelere sahip geniş bir günlük kiralık daire yelpazesine sahip olması ve geniş fiyat aralığı sunması tercih edilmesindeki en önemli etkenlerdir. Agora Suit’in müşterilerine verdiği gelişmiş emlak..
Esenyurt Meydan Günlük Kiralık Daire 5Ara

Esenyurt Meydan Günlük Kiralık Daire

Esenyurt Meydan Günlük Kiralık Daire İstanbul, Esenyurt Meydan kapsamında Agora Suit uzun yıllardır günlük kiralık daire hizmetleri veriyor. Esenyurt Meydan günlük kiralık daire ihtiyacı olan tüm İstanbullular, çevre ilden ve yurt dışından gelenler, Agora Suit profesyonelliğiyle temiz, konforlu daireler kiralama şansı buluyor. İstanbul günlük kiralık daire sektörü bilindiği üzere çok geniş bir ağda işliyor. Agora Suit şehirdeki emlak sektöründe günlük konaklama hizmeti veriyor.  Günlük, haftalık ya da birkaç gün süreyle konaklamaya ihtiyacınız varsa eğer güvenle Agora Suit hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.   Esenyurt Meydan Günlük Kiralık Daire Seçenekleri Esenyurt Meydan günlük kiralık daire kiralamak istediğinizde karşınıza stüdyo daire, 1+1, 2+1, 3+1 ve benzeri şekillerde daire se..
Esenyurt Günlük Kiralık Ev (İstanbul) 5Ara

Esenyurt Günlük Kiralık Ev (İstanbul)

Esenyurt Günlük Kiralık Ev Esenyurt, İstanbul’un ilgi gören ve yoğun nüfusa sahip olan ilçelerinden biri olarak günlük kiralık ev sektörünün can bulduğu bölgedir. İstanbul günlük ev ihtiyacı olanlar önceliğini mutlaka Esenyurt’a veriyor. Agora Suit’in de aktif çalışma gösterdiği Esenyurt, günlük konaklamada cazip fiyatlara gayet konforlu alanlar sunuyor. Otelde konaklamak istemeyenler Esenyurt günlük kiralık ev fırsatlarından yararlanarak günübirlik ya da daha fazla sürede konfordan ödün vermeden konaklayabiliyor. İstanbul gibi bir metropolde konaklamak için belli bir bütçe ayırmak gerekiyor. Agora Suit bu bütçeyi minimum seviyelerde tutarak otellere güçlü bir alternatif yaratıyor.   Esenyurt Günlük Kiralık Ev Özellikleri İstanbul günlük ev piyasasına yön veren Agora Suit, müşterilerin..
Esenyurt Günlük Kiralık Dairelerin Cazip Yönleri 22Eki

Esenyurt Günlük Kiralık Dairelerin Cazip Yönleri

Esenyurt Günlük Kiralık Daireler Neden Tercih Ediliyor   Esenyurt günlük kiralık daireleri cazip kılan en önemli yönleri fiyatlarıdır. Bir otelde 1 kişi için ödenen konaklama ücreti ile Esenyrut günlük kiralık dairede 3 kişi konaklayabilir. Paranız cebinizde kalır. 1+0, 1+1 ve 2+1 daire imkanlarıyla birden fazla kişi bu dairelerde kalabilir. Çift olarak gelenler 1+0 tercih edebilecekleri gibi 1+1 de tercih edebilirler. 1+0 dairelerde mutfak mevcut değildir. Ancak diğer daire türlerinde mutfak mevcuttur. Dairesinde kendi yemeğini kendisi hazırlamak isteyenler 1+1 ve 2+1 daireleri tercih edebilirler.   İş gezisi için İstanbula gelen gruplar 2şerli 3erli olarak esenyurt günlük kiralık dairelerde kalabilirler. Özellikle fuar dönemleri çok rastlanan bir uygulamadır. Esenyurt günlük kiralık ..
Günlük Kiralık Dairelerde Polis Baskını Olur Mu? 21Ağu

Günlük Kiralık Dairelerde Polis Baskını Olur Mu?

Günlük Kiralık Dairelerde Polis Baskını Olur Mu?   Geçtiğimiz yıllarda yasa dışı çalışan bazı günlük kiralık daire işletmeleri polis tarafından basılmıştı. Bu nedenle misafirler şuan da bununla ilgili kuşku duymaktadırlar. Akıllardaki soru günlük kiralık daireleri polis basar mı?   Basar veya basmaz... Bu kaldığınız konaklama tesisiyle alakalı bir durumdur. Yasadışı faaliyet gösteren her işletme polis baskınlarına maruz kalır. Ancak yasal düzenlemelere uygun, vergi kaydı bulunan işletmeler için böyle bir baskın söz konusu değildir.   Polis günlük kiralık dairelere neden gelir?   Günlük kiralık dairelerde kimlik bildirim sistemi kullanılmaya başlandığından dolayı gelen her misafirin kimlik bilgileri emniyet kimlik bildirim sistemine girilmektedir. Şayet polis tarafından aranması ola..
WhatsApp ile iletişime geç