Arap Turistler Neden Günlük Kiralık Dairede Kalıyor?

4 Ağu 2018

Arap Turistler Neden Günlük Kiralık Dairede Kalıyor?

Arap Turistler Günlük Kiralık Evleri Neden Tercih Ediyor?

Son yıllarda Türkiye'de artış gösteren Arap turist sayısı Türkiye turizmini özellikle de İstanbul turizmini canlandırmaya devam ediyor. Bu yıl İstanbul'un hemen hemen her bölgesinde arap turistlere raslamak mümkün. İstanbula gelen turistler yüksek tutarda alış veriş yaparak ülkelerinde dönüyorlar. Bir diğer dikkat çeken konu ise Arap müşterilerin otel yerine daha rahat ve daha ucuz olan günlük kiralık evleri tercih etmesi. Aslında ucuz oldukları için demek yanlış olur. Arap turistler yemek yapmayı seviyor ve rahatlarına oldukça düşkünler. Otellerde istedikleri gibi rahat olamadıkları için günlük kiralık ev kiralayarak hem kendilerini rahat hissediyorlar hemde istedikleri gibi yemek yaparak istedikleri gibi evlerine alışveriş yapabiliyorlar.

Esenyurt Bölgesi Neden Tercih Ediliyor?

Ağırlıklı olarak İstanbul Fatih bölgesinde konaklayan arap turistler son günlerde esenyurt ve beylikdüzü bölgesine gelmeye başladılar. Sebebini araştırdığımızda Fatih de bulunan günlük kiralık evlerin yasal olmayışı sebebi ile yaklaşık 3500 adet günlük kiralık evin belediye ekipleri ve polis tarafından ruhsatsız çalıştırdıkları için kapanması olduğunu gördük. Bu  Esenyurt Günlük Kiralık Ev işi yapan firmaların işine yaradı. Esenyurt ve Beylikdüzü Bölgesinde binlerce yasal olarak çalışan günlük kiralık daire bulabilirsiniz.  Esenyurt günlük kiralık daire fiyatları Fatih'e göre daha ucuz ve daha temiz olduğu için arap turistler artık bu bölgede konaklıyor İstanbul'un turistik yerlerini gezmek için metrobüs ile seyahat ediyorlar sabah saatlerinde kiraladıkları evden çıkıp metrobüs ile İstanbul içine rahatlıkla gidiyor akşam saatleri tekrar aynı şekilde metrobüs ile geri dönüyorlar. Esenyurt Günlük Kiralık Ev tesislerin başında gelen Agora Suit'in %50 misafirlerini arap müşterilerden oluşmaktadır.

 

Agora Suit Esenyurt Günlük Kiralık Ev ihtiyaçlarınıza Kalite ve Konforu Bir Arada Sunuyor. Detaylı Bilgi Almak ve Rezervasyon için agorasuit.com/iletisim Tıklayın veya 0530 515 20 36 Telefon Numarasından İletişime Geçin.

Kategoriler

Son Haberler