Akbatı Günlük Kiralık Daire

28 Tem 2018

Akbatı Günlük Kiralık Daire

Akbatı Günlük Kiralık Daire

Akbatı, Esenyurt ve Bahçeşehir'in ortasında büyük bir alışveriş merkezi ve aynı zamanda oldukça keyifli zaman geçirilebilecek bir çok aktivite alanı bulunan bölgedir.  Esenyurt, Bahçeşehir, Esenkent ve bölge ilçelerden cok sayıda insanın birlikte eğlenceli ve keyifli vakit geçirebildikleri nadir bölgelerden biridir.  Özellikle gençlerin tercih ettiği bölgede çok sayıda kafe ve restorant bulunmaktadır.  Akbatı alışveriş merkezi İstanbul'da çoğu alışveriş merkezinde bulamadığınız dünyaca ünlü markaların mağazalarının bulunması Akbatının neden bu kadar rağbet gördüğün bir göstergesidir. Dünyaca ünlü Kafe markalarının bulunduğu  Akbatı Avm günün her saati oldukça yoğun bir kalabalığa ev sahipliği yapmaktadır. Gecenin geç saatlerine kadar açık olan kafeler işletmecilerin yüzlerinide güldürmektedir. 

Akbatı'da Günlük Daire Kiralarken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Akbatı Bölgesinde Otel sayısının yetersiz olması neticesinde günlük kiralık evlerin çoğalmasına  sebep olmuştur. Ancak günlük kiralık evlerin  çoğu ruhsatsız ve çalışma izinleri olmamasından dolayı tamamen günlük kiralık evler için kurulan komisyon kurulmuştur. Bu komisyon tarafından sürekli olarak ruhsatsız günlük kiralık evler takip edilerek kapatılıyor ve yüksek cezalar kesiliyor.  Ruhsatsız çalıştırılan bu evlerde konaklayan her şeyden habersiz kişilerde dolayısıyla mağdur oluyorlar. Parasını ödeyip kiraladıkları dairenin ansızın zili çalıyor ve bu daire ruhsatsız olduğu için kapatılması gerekiyor denilmekte ve olan daireyi kiralayan kişilere oluyor. Bu tarz durumların yaşanmaması için kesinlikle ruhsatlı ve çalışma izni olan Günlük Kiralık Evlerde konaklamanızı tavsiye ediyoruz.

 

Esenyurt Günlük Kiralık Ev

 

Akbatı günlük kiralık ev ihtiyaç duyduğunuzda sadece 5 dakika uzaklıkta bölgenin en iyi tesisi olan Agora Suit'i tercih edebilirsiniz. Konaklamanın keyfini sınırsızca yaşayabileceğiniz bu tesis Esenyurt Doğan Araslı caddesi no:93 te bulunmaktadır. Esenyurt günlük kiralık ev seçenekleri arasında hiç düşünmeden tercih edilen temizliği ve güvenirliliği sayesinde diğer günlük kiralık dairelerle mukayese edilemeyecek kadar üst seviyede bir tesistir. 

 

Unutmayın Kalite ve konforun buluştuğu adres Agora Suit. Rezervasyon ve Bilgi İçin Hemen agorasuit.com/iletisim Tıklayın veya 0530 515 20 36 Telefon Numarasından Hemen İletişime Geçin.

Kategoriler

Son Haberler