Agora Suit

18 Tem 2018

Agora Suit

Agora Suit

İstanbul Esenyurt'da yeni açılan tesisimiz Agora Suit konaklama sektörüne yeni bir hizmet ve kalite anlayışı getirmiştir. Bölgede çok sayıda konaklama hizmeti veren tesis sayısı olmasına rağmen kısa sürede siz değerli misafirlerimizin bizi tercih etmesi doğru yolda olduğumuzu göstermiştir. Profesyonel yönetim kadromuz , deneyimli ve güler yüzlü personelimiz ile her zaman siz değerli misafirlerimizi memnun etmek için durmadan dinlenmeden hep daha fazlasını sunabilmek için çalışacağımızdan emin olabilirsiniz.

Esenyurt otel ve Esenyurt Günlük Kiralık Ev ihtiyaçlarınızda hiç tereddüt etmeden tesisimizi arayabilir gönül rahatlığı ile konaklayabilirsiniz. Beş yıldızlı otel konforunda dizayn edilmiş Agora Suit misafirlerimizin en konforlu şekilde konaklama yapabilmeleri için tüm detaylar en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştür. Agora Suit konum olarak çok merkezi bir noktada olup tüm ana yollardan kolaylıkla ulaşım imkanına sahiptir. İki bloktan oluşan Agora Suit bir blokta otel hizmeti verirken diğer blokta ise  günlük kiralık daire hizmeti sunmaktadır.

 

Esenyurt Günlük Kiralık Ev

 

Agora Suit Hakkında Daha Detaylı Bilgi Almak İçin agorasuit.com Tıklayın!

 

KİRALIK DAİRELERİMİZDE NELER MEVCUT

Tüm oda ve dairelerimiz full eşyalı olup bütün ürünler birinci kalitedir. Tesisimizin tamamında merkezi sistem ısıtma ve soğutma , Wifi, açık otopark, kapalı otopark mevcuttur. Tesisimizin tüm oda ve dairelerininde misafirlerimizin ilk geceki konaklamalarında ikram tepsisi ücretsiz olarak sunulmaktadır. Tekstil, banyo ve kişisel bakım ürünleri birinci kalite ve son derece hijyenik güvenle kullanabilirsiniz.

Tesisimiz ruhsatlı olup kesisnlikle kimliksiz müşteri girişi yapılmamaktadır. Bu konuda sizlerden anlayış bekliyor ve resepsiyon arkadaşlarımıza zorluk çıkarmamanızı ayrıca rica ediyoruz.  Tesisimize girişler öğlen saat 12:00, çıkışlar ertesi gün saat 11:00'dir. Geç çıkış yapıldığı taktirde ek ücret alınmaktadır. Esenyurt Otel ve Esenyurt Günlük Kiralık Daire ihtiyaçlarınızda her zaman hizmetinizdeyiz.

 

Esenyurt Günlük Kiralık Ev İhtiyaçlarınızda Agora Suite Olarak Değerli Müşterilerimiz için 7/24 Hizmet Vermekteyiz. Rezervasyon ve Bilgi İçin Hemen agorasuit.com/iletisim Tıklayın!

Kategoriler

Son Haberler