BLOG

Esenyurt günlük kiralık Daire , Esenyurt Otel

Blog

Agora Suite 18Tem

Agora Suite

Esenyurt'da Yeni Açılan Tesisimiz Konaklama Sektörüne Yeni Bir Hizmet Ve Kalite Anlayışı Getirmiştir. Bölgede Çok Sayıda Konaklama Hizmeti Veren Tesis Sayısı Olmasona Rağmen Kısa Sürede Siz Değerli Misafirlerimizin Bizi Tercih Etmesi Doğru Yolda Olduğumuzu Göztermiştir.

Profösyonel Yönetim Kadromuz , Deneyimli Ve Güleryüzlü Personelimiz ile Her Daima Siz Değerli Misafirlerimizi Memnun Etmek İçin Durmadan Dinlenmeden hep Daha Fazlasını Sunabilmek İçin Çalışacağımızdan Emin Olabilirsiniz.

Esenyurt otel ihtiyaçlarınızda ve Esenyurt Günlük Kiralık Ev İhtiyaçlarınızda Hiç Tereddüt Etmeden Tesisimizi Arayabilir Gönül Rahatlığı İle Konaklayabilirsiniz. Beş Yıldızlı Otel Konforunda Dizayn Edilmiş Agora Suite Misafirlerimizin En Konforlu Şekilde Konaklama Yaşayabilimeleri İçin Tüm Detaylar En İnce Ayrıntısına Kadar Düşünülmüştür.

Agora Suite Konum Olarak Çok Merkezi bİr Noktada Olup Tüm Ana Yollardan Kolaylıkla Ulaşım İmkanına Sahiptir. İki Bloktan Oluşan Agora Suite Bir Blokta Otel Hizmeti Verirken Diğer Blokta İse  Günlük Kiralık Daire Hizmeti Sunmaktadır.

Tüm Odalarımız Ve Tüm Dairelerimiz Ful Eşyalı Olup Bütün Ürünler Birinci Kalitededir. Tesisimizin Tamamında  Merkezi Sistem Isıtma Ve Soğutma Mevcut Olup Wifi , Açık Otopark Kapalı Otopark Mevcutdur.

Tesisimizin Tüm Odalarında Ve Dairelerininde Mısafirlerimizin ilk geceki konaklamalarında ikram Tepsisi Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır. Tekstil Ve Banyo Kişisel Bakım Ürünleri Birinci Kalite Olup Güvenle Kullanabilirsiniz.

Tesisimiz Ruhsatlı Olup Kesisnlikle Kimliksiz Müşteri Girişi Yapılmamaktadır. Bu Konuda sizlerden Anlayış Bekliyor Ve Resepsiyon Arkadaşlarımıza Zorluk Çıkarmamanızı Ayrıca Rica Ediyoruz.  Tesisimize Girişler öğlen 12 çıkışlar ertesi gün en Geç 11,00 dır. Geç Çıkış Yapıldığı Taktirde Ek Ücret Alınmaktadır. Esenyurt Otel ihtiyaçlarınızda Ve Esenyurt Günlük Kiralık Daire İhtiyaçlarınızda Her Zaman Hizmetinizdeyiz.

WhatsApp ile iletişime geç