Agora Suit Dezenfeksiyon ve Çözüm

20 May 2020

Agora Suit Dezenfeksiyon ve Çözüm

Agora Suit'te Dezenfaksiyon ve Çözüm

Bulundukları şehirden farklı nedenlerle ayrılan insanlar geçici olarak konaklama ihtiyacı duyarlar. Bu ihtiyaca yönelik ferah bir konaklama imkanı veren Agora Suit Esenyurt'ta hizmet veriyor. Ekonomik anlamda uygunluğu ve pırıl pırıl mekanları ile tercih sebebi olan Agora Suit son dönemlerde dünyayı etkisi altına alan korona virüsü ile etkin bir mücadele veriyor. Bu kapsamda her türlü önlemi titizlikle alarak müşterilerinin huzur içinde konaklaması için detaylı dezenfeksiyon uygulamaları yapıyor. 

Korona Virüsüne Karşı Alınan Önlemler

Gribe benzer bir görüntü çizen ancak ileri sahalarda hastada ciddi hasarlar bırakan korona virüsü mücadelesi kapsamında güvenli konaklama adına alınan önlemler şu şekildedir;

  • Konaklayanların kayıtları tedbir amaçlı düzenli olarak tutulacak.
  • Konaklama Kayıt Formunda kişinin adı, soyadı, adresi, iletişim ve pasaport bilgileri, son 14 gün içinde hangi ülkelerde bulunduğu ve konaklamaya başlamasıyla birlikte ülke içinde yapacağı serenatların planı yer alacak.
  • Konaklama alanındaki tüm odalar ve kapalı alanlar kapı ve pencereler açılarak rutin bir şekilde dezenfekte edilecek ve sonrasında ortam en az 1 saat havalandırılacak.
  • Temizliği yapacak ekibin temizlik öncesi ellerini yıkanması ve sonrasında dezenfekte işlemini eldiven takarak yapması sağlanacak.
  • Dezenfekte işlemi oda oda yapılacak ve her odanın temizliği için eller tekrardan yıkanıp yeni bir eldiven takarak dezenfekte işlemine devam edilmesi sağlanacak.
  • Telefon ahizesi, kumandalar, düğmeli alanlar, kapı kolları gibi sık temas edilen noktalar ile tuvalet temizliğine büyük özen gösterilecek.
  • Odalardaki tekstil ürünlerinin yıkanması için silkelemeden katlama işlemi uygulanacak ve bir bohçaya alınarak toplama işlemi sağlanacak.
  • Çarşaf, havlu gibi malzemeler 60 ile 90 derecede çamaşır makinelerinde yıkanacak.
  • Konaklayacak kişilerin valiz gibi kişisel eşyalarına dokunan personel işi biter bitmez ellerini sabunlayacak.

Tüm bu tedbirlerle birlikte konaklayanların içinde koronavirüs belirtilerinden olan ateş, öksürük, solunum zorluğu yaşayan bir kişinin tespit edilmesi halinde bu kişiye maske takılarak en yakın sağlık kuruluşuna yönlendirilecek. Bu kişinin odası 24 saat süreyle havalandırılması sağlanarak kullanıma kapatılacak.

 

Agora Suit Daireleri Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin agorasuit.com/odalar Tıklayın!

 

Esenyurt Günlük Kiralık Ev

 

Agora Suit ile Korona Virüsüne Karşı Güvenli Konaklama

İstanbul Esenyurt'ta dört dörtlük konaklama imkanı veren Agora Suit, Korona Virüs hastalığına karşı aldığı önlemlerle güvenli konaklama olanağı sunarak müşterilerinden büyük takdir topluyor. İnsan sağlığı için gerekli olan hijyen kurallarından asla ödün vermeyerek bu işi ne denli profesyonel yaptığını bir kez daha ortaya koyan Agora Suit'te huzur içinde konaklamanızı gerçekleştirebilirsiniz.

 

Tüm Olanaklardan Güvenle Yararlanmanın Adresi Agora Suit

Hem lüks hem de ekonomik konaklama imkanı veren Agora Suit'in Korona Virüse karşı verdiği özenli mücadele sayesinde konaklama olanaklarından güvenle yararlanabilirsiniz. Tümüyle temizlenmiş ve her köşesi dezenfekte edilmiş odalarda kahvenizi gönül rahatlığıyla yudumlayabilirsiniz. Uydu sistemi sayesinde televizyonda dilediğiniz kanalı seçebilir dünyada olup biten gelişmeleri takip edebilir ya da film izleyebilirsiniz. Kesintisiz sıcak su, hijyenik havlu ve çarşaflar siz gelmeden önce hazırlayarak ferah bir ortam sunan Agora Suit mekanlarında içiniz rahat olsun.

 

 İstanbul Esenyurt'da Günlük Kiralık Ev mi arıyorsun ?

 

Esenyurt Günlük Kiralık Ev İhtiyaçlarınızda Agora Suit Olarak Değerli Müşterilerimiz için 7/24 Hizmet Vermekteyiz. Rezervasyon ve Bilgi İçin Hemen agorasuit.com/iletisim Tıklayın!


Kalite, Hizmet ve Hijyenin Bir Arada Bulunduğu Agora Suit

Kategoriler

Son Haberler